Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen és hány COVID 19...

Milyen és hány COVID 19 oltást vettél fel? Jelentkeztek melléktünetek az oltást követően?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 29. 16:28
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
80%

A gyors lefolyású rosszindulatú daganatos betegségek általában ilyenek, nincs baja az embernek, normál életet él, aztán a semmiből megjelenő rák akár hónapok alatt megöli.

De ja, nyílván a tömeges covid-oltás óta mindenki minden nyavalyáját az oltással hozza összefüggésbe. A járvány előtti évben az addig makkegészséges, se nem túlsúlyos, se nem dohányzó 40 éves sógornőm súlyos rákbeteg lett és egy év múlva már nem élt, az orvosoknak lövésük sem volt hogy mi válthatta ezt ki. Szóval ha valaki összefüggést akar találni az oltások és a rák kialakulása között, az jobb ha valami bizonyítékot is belenget, mielőtt hülyét csinál magából (ezt nem a #40-es válaszolóra értem, hanem a többi önjelölt "szakértőre").

2023. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, nem csak a rákos megbetegedések ilyenek.

Faterom épp oltásra ment, mikor az új háziorvos kb. ránézett, és közölte vele, hogy szerinte ő cukros. Fater kiröhögte, hogy dehogy is, ő mindig nagyon egészséges volt, majd azért csak elment kivizsgálásra, miután rosszul lett, és kiderült, hogy igen, tényleg az.

Az összes felmenőm cukorbeteg volt. 1-es típusú, mindegyik vékony, és valamiért mindnél az ötvenes éveiben jött elő, ami másoknál már gyerek- vagy fiatalkorban kialakul. Apám pont 57 éves volt, mikor oltatni ment. Nyilván nem az oltástól alakult ki nála, hiszen az összes felmenőnknél is az 50-es éviben jött elő. Fura, de ez van. Épp egybe esett a covid járvánnyal, ha fater konteós lenne, akkor most hallgathatnám, hogy az oltások miatt van. Szerencsére nem konteós, meg én is ismertem sokakat a felmenőim közül, szóval pontosan tudom, hogy ilyen a genetikánk, fiatalon kb. halhatatlanok vagyunk, semmi nem fog rajtunk, sosem vagyunk betegek, majd ötvenéves koromban fogok én is szopizni.


28-as voltam.

2023. máj. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!