Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Életét már hazugságban?

Életét már hazugságban?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen volt?

2023. máj. 3. 03:19
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
A munkahelyemen. Van pár ingyenélő, akik "soha, semmit nem visznek haza". Közben pedig igen, mert a főnök is úgy áll hozzá.
2023. máj. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Mikor hamis védelmem van, tehát nincs is csak kamu az egész.


Pl külföldön romákkal dolgoztam es voltam elszállásolva is. Kb 5en voltak ellenem, az egyetlen magyar ellen. De volt a munkaerőközvetítőm aki külföldi, nagydarab, és kemény verőembernek néz ki, közben meg egy papucs nyomi de ezt nem tudták. A közvetítőmtől ezért féltek mint a tűztől, én meg úgy tettem mintha tényleg minimum vmi drogos strici lenne :D

Szépen visszavettek az arcukból és elkezdtek elpárologni is a munkahelyről szépen kicserélődött a csapat más nemzetiségekre.


Itthon ugyanez majdnem. Trágár szájú cgánynő szomszéd aki mindig meg akar tépni, rosszhírem kelti, terrort csinált nekem. De volt egy nagydarab 2m-es agresszív barátom akinek híre is van arról, hogy nekimegy bárkinek, mert nem is normális. Mikor vele megjelentem, ő is visszavett az arcából, azóta nem mer rámkiabálni sem, miközben meg se védene az az ember, meg már nem is vagyunk együtt, de a cigány még mindig azt hiszi, hogy egy telefonomba kerülne és 2 perc alatt veretném agyon ha olyan van.


Az ilyen tipusú emberek valahogy szép szóra udvarias értelmes beszélgetésre soha nem szállnak le rólam, csak amikor "erőket statuálok" mintha lenne hátszelem.

2023. máj. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*"erőket demonstrálok"
2023. máj. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyenre gondolsz:


Azt hittem egész életemben, hogy ronda vagyok, senkinek nem kellek, akinek igen ő se lesz velem sokáig, nem vagyok szerethető, nagyon buta vagyok, sosem lesz jó munkám.


Mert anyám elérte, hogy ezt gondoljam, illetve a nem lesz jó munkám részbe apám is becsatlakozott.


Már rájöttem, hogy minden negatív, amit gondolok magamról, nem igaz, lett jó munkám, okos vagyok az élethez, csodálatos párkapcsolatom van, szép vagyok, vannak barátaim :)

2023. máj. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted, saját hazugságomban? Egyszer volt ilyen: Életemnek egy szakaszában behazudtam, hogy munkahelyen dolgozok (sokévi szabadúszó lét után). Az oka az volt, hogy ne rángasson a rokonságom, de főleg a szüleim minden szarsággal. Egyértelmű volt, reggel 7-től délután 5-ig nem vagyok otthon, utána meg ott a háztartásom, férjem, gyerekem, nincs időm rájuk.
2023. máj. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És neked milyen?
2023. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Cséry Eszter. Hazugságban nevelte az anyja, aki mindenkinek hazudik, csak a kisgyerekeket tudja megtéveszteni. Szegény lány már nem tudja ki a jó, ki a rossz ember számára.
2023. jún. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fuh!
2023. júl. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!