Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális-e, hogy hazugságban...

Normális-e, hogy hazugságban (füllentésben) élek?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon ragaszkodó barátom. Én ronthattam el, mert eleinte hagytam hogy egész napokra ott tartson magánál. Még megvolt az újdonság varázsa és nem zavart. Egy idő után aztán ez sokká vált. Rendesen meg kellett harcolnom vele, hogyha mással akartam időt tölteni. Arra hivatkozott, hogy már megígértem. (Hetekkel előtte megígértette velem a dolgokat mindig. Nekem pedig értelemszerűen csak később derültek ki a programok.) Azóta valamivel jobb a helyzet, de én is óvatosabb lettem. Folyamatosan kamu programokat találok ki-néha előre-hogy pár óránál többet ne kelljen ott töltenem. Tudom, hogy nem szép dolog és engem is nyomaszt, de múltkor is felcsattant, mikor mondtam neki, hogy nemtudok egész nap maradni, mondván akadjon le rólam az a másik arra a napra. (ami szintén egy ferdített, félig-meddig kamu dolog volt) Hozzáteszem nem vagyok azért olyan fukar az idővel. 5-6órákat magamtól is ott töltök hetente többször is,de én introvertált személyiség vagyok,nekem annyi mindenkiből bőven elég. Meg hát van az embernek egy nap több dolga is, még ha én nem is vagyok az a nagyon elfoglalt ember.

Mit tehetnék? Mert ez így baromi fárasztó és őszíntétlen is.


21/L



2020. febr. 22. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, barátom nem. Ő elfogdta hogy ilyen vagyok. Nekem is jó mert többször kimozdulok, nem zárkózok be, de van egy határ ami már sok és akkor nem megyek. Akkor ő megy egyedül. Nem feltétlenül bulizásról van szó, sok más program van amit kitalál magának. Szóval idő kellett hozzá de kialakult.

A barátodnak te nem a tulajdona vagy. Ha ezt nem képes megérteni akkor keress egy olyan embert akinek nem kell folyamatosan hazudnod.

2020. febr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
(Úgyértem, a folyamatos füllentgetés a fárasztó. Alapvetően szeretek nála lenni.)
2020. febr. 22. 11:24
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 köszi. Örülök, hogy van még ilyen ember. Te hogyan értetted meg, hogy ez nem arról szól, hogy Ő nem fontos neked, hanem egyszerűen ilyen vagy?
2020. febr. 22. 11:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy meg tudod vele beszélni, hogy neked így nem jó, és szükséged van egy kis magánéletre, térre, szeretnél néha egyedül is lenni stb, vagy ha nem fogadja el, akkor jobb szakítani. Hosszútávon úgysem fog működni. Nekem is volt egy ilyen pasim.
2020. febr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ezeket a kliséket már elsütöttem. Ez már a javított helyzet elhihetitek.

Azt szeretném vele megértetni, hogy ne kérjen arra, hogy reggeltől estig legyek ott és ehhez ne kelljen nekem feltétlen más programot kitalálni. Legyen magától értetődő, hogy egy nap elég annyi és egy idő után hazamegyek, mint minden normális ember 😅

2020. febr. 22. 13:37
 6/10 anonim ***** válasza:

21 évesen nem vagy képes szakítani?

Te pont annyira vagy gáz, mint a barátod

2020. febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Nálunk ez nem probléma mert elég hamar összeköltöztünk, így más a helyzet. De nem sokat tudunk a barátodról. Vannak emberek akik szinte birtokolni akarják a másikat. Itt a többiek erre céloztak. Meg én is ezt mondtam. Ebben az esetben soha sincs jó vége. De lehet hogy ő jobban szeret mint te őt, hiszen nem találnál ki kifogásokat ha nem ez lenne a helyzet, hanem alig várnád hogy találkozzatok.
2020. febr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A barátoktól ments meg, Uram, az ellenségeimmel elbánok magam is!
2020. febr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszii a válaszokat. Igazából szerintem csak ki akartam írni magamból. A szóban forgó személy csak egy barát,-anno voltak köztünk extrák érzelem nélkül, de úgynézki ez csak részemről működött érzelem nélkül. - nem A barátom. Ugyanakkor én is ragaszkodok hozzá, nehezen engedném el. Igen, tudom, hogy kicsit erősebb benne a birtoklási vágy felém, mint kellene,de már így is sokat változtatott miattam. Nem szándékozok "szakítani" vele.

A jövőben igyekszem majd őszíntébbnek lenni, ha viszont újfent erődzakos lesz, akkor előbb utóbb úgyis eltávolodunk egymástól.

2020. febr. 23. 19:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Ő is tudja hogy nem jártok együtt? Jogosan érti félre szerintem ha nála töltesz 5-6 órákat heti több alkalommal. Legyél vele őszinte és mondd el neki hogy mit érzel és mit nem érzel.
2020. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!