Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon tetszhetek neki (többi...

Vajon tetszhetek neki (többi lent)?

Figyelt kérdés
A napokban ügyet kellett intéznem egy bizonyos helyen, ahol egy férfi volt az ügyintéző. Sokáig tartott a dolog. Az ügyintézés vége felé kicsit elkezdtünk beszélni egyéb (magánéleti) dolgokról is. Végül lekísért és még beszélgettünk kicsit. Végig nagyon udvarias volt, kellemes benyomást keltett. Vajon mindenkivel ilyen jóarc, vagy esetleg tetszem neki?
2023. máj. 6. 05:35
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
A foglalkozásával jár. Tanulják.
2023. máj. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Nem biztos, viszont lehet hogy az összes csajjal ilyen aki tetszik neki. Egyébként ha akar valamit és tökös srác, akkor úgy is jelzi hidd el.
2023. máj. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszhettél neki. Magyarországon az ügyintézők eleve nem szoktak kedvesek lenni (a *tanulják"-os kommenten felröhögtem), pláne nem besz élnek magánéletről és engem még a kutya nen kísérgetett ki az ajtóig sem.
2023. máj. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van párom és ez az adatok felvételénél ki is derült számára, meg nekem se lenne opció az ismerkedés, mégis jól esett.
2023. máj. 6. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!