Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit reagálnátok ebben az...

Mit reagálnátok ebben az esetben (lent a többi)?

Figyelt kérdés

Elmentek valahova a veletek egynemű barátotokkal és megálltok a nyilvános WC-nél és mindketten elintézitek ott a dolgotokat és amikor jöttök ki a barátotok ilyet szól hogy jó sokat pisiltél biztos nagyon kellhetett.


Ti erre mit válaszolnátok?


2021. dec. 30. 20:20
A kérdező szavazást indított:
Zavartan mosolyognék
Visszakérdeznék, hogy ezt miért figyeli meg
Mondanék valami szellemeset (Leírom hozzászólásban mit)
Nevetnék
Azt mondanám hogy igen
Nem válaszolnék
8 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem volt hasonló. Osztálytársnőmmel mentünk a plázába és egymás melletti fülkékben voltunk. Nem sokat pisiltem csak hallatszott, hogy nagyon erős sugárban jött és erre mondta az osztálytársnőm, hogy biztos nagyon kellett. Nem emlékszem mit reagáltam. Vagy hümmögtem vagy nevettem.


Egyszer viszont munkaügyben leültem valakivel kávézni és pont amikor mondtam volna, hogy elszaladok a mosdóba felállt, hogy mindjárt jön, csak elmegy a mosdóba. Akkor mondtam neki hogy amikor visszajön én is megyek erre megfordult és azt mondta, hogy "Nagyon sokat ittunk.". Akkor eléggé zavarba jöttem, egy szimpla okéra számítottam tőle, szóval erre így hirtelen nem tudtam neki mit válaszolni. :D

2021. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!