Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért teszek kárt magamon?...

Miért teszek kárt magamon? (lent a többi)

Figyelt kérdés
Mai napig marom magam,már nagyon régóta,elég durva hegeket ejtek magamon,sokszor folyik a vérem. tele van a testem hegekkel. Sose lesz mar sima a lábam például, olyan csúnyán elintéztem magam. De miközben csinálom teljesen kikapcsol az agyam és olyan,mintha, amit képzelek akkor,az lenne a valóság, nagyon jo érzés. Ma meg elkezdtem szikével a csuklomat karcolni,nem mélyen, de kicsit kiverzett. Közben remegett a testem. Aki vagdossa magát az milyen mélyre szokta? Mit éreztek közben?

2015. dec. 22. 15:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ö... oké most fejezd be.
2015. dec. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Kérek egy okot hogy miért teszed .
2015. dec. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Van rá okod? ez nem jó ha valami baj van hogy ugy érzed hogy ezt kell tenned ird le meghalgatom.(jelen esetben elolvasom)
2015. dec. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Egész eletemben azt kaptam,amit nem erdemeltem volna,mindig bantottak,egy időbe ugy fogtam fel ettől legalabb megerosodom. De egyre rosszabb dolgok jöttek, mindig egyedul akarok lenni,de,ha egyedül vagyok csak a siras folytogat es muszaj marjam magam. Rengeteget dolgozom,nincs erom,faradt vagyok testileg,lelkileg,nincs senkim,de nem is kell,mert félek az emberektől, de mostmar magamtól is:(
2015. dec. 22. 15:25
 5/19 anonim ***** válasza:
(Ide nem jó a kedves énem bocsi ha kicsit kemény leszek) Na jó figyelj mindenkinek nehéz az élet és aval hogy vágod magad semmit sem érsz el nem leszel erösebb csak gyengébb.Attol leszel erös ha mindennap felkelsz és azon fáradozol hogy szerezz pár barátot.Az emberek nem harapnak csak ha nagyon szeszélyes kedvükben vannak ugyanolyanok mint te vagy én.Mindenféle ember létezik és például utálom az embereket.Ilyen a természetem viszont probálok javulni .Te is tégy ugy probálj javulni.
2015. dec. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszt,de nekem nem kellenek baratok! Pár honapnal tovabb egy baratsagom sem tartott. Azok nem baratok voltak. Kepzeletemben folyton egy emberrel voltam. Az egyiknap talalkoztam vele,csak masik szemelyben,de ugyanolyan volt vele, mint a kepzeletemben! Olyan jo volt es pont olyan felső volt rajta,amit képzeletben meguzentem annak a valakinek.

Most pedig folyton csak sirnék. Irtó kedves volt velem,de most meg dolga van allitolag es azert nem beszelunk,mondjuk nagyon hideg vagyok mindig,de ajj,olyan rossz,ha már ateltem egy jó erzest,félek tobbet nem lesz ilyen

2015. dec. 22. 15:44
 7/19 anonim ***** válasza:
Csak egy dolgot tudok még irni .Te félsz élni.
2015. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A kepzeletemben élek csak,ezert akarok mindig egyedul lenni
2015. dec. 22. 15:56
 9/19 A kérdező kommentje:
Csakhogy a kepzeletemben bántanak fizikailag és azt is élvezem, nagyon hulye vagyok
2015. dec. 22. 15:57
 10/19 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb fordulj pszichiáterhez!

Itt már komoly gondok vannak úgy érzem.

F40+

2015. dec. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!