Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Joggal kérdi meg a biztonsági őr?

Joggal kérdi meg a biztonsági őr?

Figyelt kérdés
Ahol lakom, van egy biztonsági őr az egészségügyi központban, ahová ha megyek, mindig megkérdi hova (milyen rendelésre), amit nem nagyon szeretnék vele megosztani. Mindig időponttal is megyek.
2022. máj. 5. 08:08
 1/9 anonim válasza:
73%
Ha portás feladatokat is ellát és az egészségügyi központ tud róla, akkor ezt kell szeretni. De szerintem ott kellene megkérdezned azt az illetőt, akihez mész, hogy ez ott bevett szokás?
2022. máj. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem lehet, hogy bizonyos rendelésekre nem lehet csak úgy bemenni, és azért...???


Próbáld ki, hogy valami olyat mondasz neki, ami neked nem kínos....

2022. máj. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Én azt mondanám, hogy a kankós folyásom miatt jöttem, időpontra. Mindezt olyan hangosan, hogy más is hallja.
2022. máj. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Ahol szigorúság van, igen. Nem a bajodra kíváncsi, hanem hogy pl. szemészetre mész.
2022. máj. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk itt az sztk-ban is biztonsági őr all az ajtóban és megkérdezi ki hova jött.

Ha nincs időpontja vagy látogatni jött vagy olyan rendelésre jött ami éppen elmarad vagy csak később lesz ő útba igazít stb.

De pl a délpesti kórházban is itt Pesten a biztonságiőrnek kell elmondom hova jöttem és miért és ő szokta mondani hogy merre induljak, vagy menjek először a betegfelvetre stb

Szerintem ez természetes

2022. máj. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Mert jobb előre útbaigazítani a beteget, mint azt nézegetni, ahogy forgolódik a bejáratnál és nem tudja, merre kell mennie. Ügyfélközpontúság. A NAV-nál ugyanígy csinálják.
2022. máj. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen, joggal. Ez (is) a dolga többek között.
2022. máj. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Beteirányítási, és beléptetési feladatai vannak.

Nem kell neki elmondani, hogy darabos gombás hüvelyfolyásod van, csak annyit hogy nőgyógyászat.

Nem? De...

🤦‍♀️

2022. máj. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk is megkérdezik, és tök praktikus, mert a múltkor a nőgyógyászatra válaszomra azt kaptam, hogy bocs, az ma elmaradt. Legalább nem kellett felmásznom az emeletre potyára.
2022. máj. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!