Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kolis lányok!Ti ezeket hogy...

Kolis lányok!Ti ezeket hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Úgy alakult a helyzet,hogy a következő tanévet egy másik városban kezdem meg,ebből kifolyólag kolis leszek.Sose voltam még ilyen helyen.Az lenne a kérdésem hogy működnek ott a dolgok?Gondolok itt zuhanyzásra.Vannak függönyök?Vagy mindenki lát mindent?Illetve szobatárs/szobatársakkal mi a helyzet?Illetve lenne még egy elég kényes témám,nyilván mivel lány vagyok,szoktam szőrteleníteni is,ezt a koliban hogy szoktátok megoldani?

Szoktam hallani,hogy a kolis lányok nem nagyon szégyenlősek,viszont én csak anyukám előtt mutatkozok melltartó nélkül,a bugyit pedig még előtte sem veszem le,csak akkor,ha hátat fordítok neki közben.Engem aztán nem zavar,ha más lányok nem szégyenlősek,de nekem nagyon nehéz lesz feloldódnom,legalább bugyi-melltartó kell,hogy ne érezzem feszélyezve magam.Hogy tudnám ezt úgy megoldani,hogy ne piszkáljanak érte majd a többiek?Jó nyílván bugyi-melltartó alá nem megyek,ha nem muszáj,illetve zuhany után egyből tekerem magamra a törölközőt,de a szobatársaimmal is lesz olyan helyzet,mikor bugyit-melltartót kell cserélni ugye,illetve a szőrtelenítés...Azt ti hogy szoktátok megoldani?



Minden normális választ köszönök

Egy kétségbe esett lány :)



2023. máj. 9. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Szia! 3 éve kolis vagyok


Zuhanyzóban van függöny nálunk (kb a zuhanyok felén), ha mind foglalt, nem ciki kivárni.

Zuhanyzóban zuhagy után váltok bugyit. Melltartót azt a szobában is, szobatársaknak háttal. Nagyon tapintatos mindenki, senki nem bámul.

Szőrtelenítést is a zuhanyban csinálom.

Betétet alapesetben a mosdóban, de zuhany után ott is simán.


Szobatársak nincsenek mindig ott.


Illetve nekem a pasim is kolis, szóval ezeknél sokkal "kínosabb" dolgokat is csinálok. Mi szobánkban nem gáz szólni a szobatársaknak, hogy szexet tervezünk, vigyék ki a szobából azokat a cuccaikat, amik kellhetnek ez idő alatt.

Zuhanyzóba csak akkor megyünk be ketten, ha nincs sehol senki, de már nem érzem gázosnak kettesben kijönni onnan.


Bugyit a szobában csak szex esetén cserélek.

Ha szobatársam pasija itt alszik, akkor kimegyek a mosdóba átöltözni vagy kiküldöm arra az időre.


Szívesen válaszolok, ha van még kérdésed

2023. máj. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
#1 vagyok, a pasis dologtól ne ijedj meg, minden szobatárs beleegyezik mielőtt bármi (pl ottalvás) van. Ilyen tekintetben mindenkinek vétójoga van. Szobából se küldjük ki erőszakkal. Ha nem akar menni, nem alkalmas, akkor eltoljuk. És ha elfelejtett valamit, bekopog, mi gyorsan felöltözünk és kiadjuk/beengedjük.
2023. máj. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk a koliban voltak függönyök a fürdőben, de be is lehetett zárni az ajtót. Senki nem halt bele, kivártuk míg nyílik az ajtó, és engem is megvártak, elfogadtuk, hogy nem mindenki szeretne társaságot, pláne aki nem csak fürdeni ment, hanem a párjával szeretett volna egy kis énidőt...

A szobánknak két része volt, egy előtér mosdókagylóval, szekrényekkel a ruháknak, és a háló rész az íróasztalokkal. A kettő közé ütöttünk két szöget, és tettünk fel egy átláthatatlan színes függönyt (sötétítőt). Praktikus volt, mert az előtérben tudtunk öltözni, szőrteleníteni, bármi, úgy, hogy a szobatársak nem látták, illetve ha jött valaki a szobába, nem egyből a háló részre látott rá. Én sose öltöztem-vetkőztem senki előtt, szégyenlős vagyok, ez van. 3-an voltunk egy szobában, nem volt gond, senki nem nézte a másikat. Ha vkihez jött a barátja, akkor addig átmentünk máshova aludni. :) Ritka volt, hogy mindhárman a szobában tartózkodtunk, főleg este volt inkább, reggel mindenkinek máskor indult a nap, máshogy voltak óráink stb., szórakázni mentünk együtt is, külön is, nem zavartuk egymást. Én imádtam a kolit, legjobb korszaka volt az életemnek. :)

Biztos Te is feltalálod majd magad, hogy hogy lesz a legkényelmesebb számodra. :)

2023. máj. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,hát ami a szexet,és a pasis dolgot illeti,attól nekem nem kell tartanom,hiszen nincs barátom se,és még szűz is vagyok :D

De merem gyanítani,hogy a szobatársaim fognak élni ezzel az opcióval.

Remélem nálunk is lesz legalább valami olyasmi megoldás,mint a 3-as válaszolónál,legalább is én nagyon örülnék neki,egyébként bugyi-melltartóig nincs semmi problémám,esteleg melltartó csere hátfordítással még bele-bele férhet,de a bugyit biztosan nem veszem le előttük,remélem nem okoz majd a többieknek problémát,hogy én csak és kizárólag bugyiban,és topban tudok aludni,bár takaró úgy is lesz rajtam :D

2023. máj. 9. 10:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Fiúkémt tudok írni

A koliban el fog múlni minden maradék szégyenérzet mert senki nem.fog ügyet csinálni ezekből és a végén a maradék gátlások is csökkennek

Fiúként sokan szőrtelenítettünk a zuhanyzóban de senki nem foglalkozott fele

Szóval egy koliba nem nagyon csinálnak ügyet a szobatársak ha meglátnak meztelen vagy pl.szőrteleníteni

2023. máj. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Meglehet szokni a koedukált zuhanyzókat is. (mint a csillagközi invázió c filmben)

Strandon sincs függöny a zuhanyzókon.

2023. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!