Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/nők! Ti hogy oldjátok...

Lányok/nők! Ti hogy oldjátok meg, ha nincs egy WC-ben WC papír pisilésnél, és nálatok sincs zsebkendő? Nem kényelmetlen, ha emiatt "olyanok" maradtok alul?

Figyelt kérdés
Kinek milyen megoldás jut eszébe ez esetre, ha valahol pisilni kell menni és nincs WC papír? Jártatok már így? Volt már ebből kellemetlenségetek? Hogyan oldottátok meg?

2021. aug. 7. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Én használok tisztaságit, így azzal felitatom majd kidobom. De ha tudom, hogy tudok vkitől kérni akkor inkább előtte kimegyek és kérek.
2021. aug. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
olyan nincs, hogy nálam ne legyek 1-2 zsepi
2021. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább megpróbálom visszatartani addig, amíg nem tudok szerezni egy papírzsepit legalább, mert elég rossz érzés ez, régebben párszor voltam ilyen szituban pl buli után hazafelé menet. Megoldani akkor nem tudtam, rossz érzés.
2021. aug. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Csöpögtetem, mint a bokorban pisilésnél..nem túl jó, de mit tudok csinálni?

De volt, hogy az elfogyott vécépapír gurigájával próbáltam némileg felitatni...

2021. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Még nem fordult elő. Vagy kérek zsepit, de ált. van nálam, ki se mozdulok nélküle. Olyan alap egy csomag zsepi a táskámban, mint az okmányok vagy pénztárca. De alighanem ezzel nem vagyok egyedül. Sajnos a hazai nyílvános klotyók, kórházak, stb nem arról híresek, hogy van kitéve. Az ember lánya hamar megtanul eszerint élni.
2021. aug. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ma a Normafánál kirándultam. A mosdónál előkészítettük a papírzsepit, mert biztos, szükségünk lesz rá. Meglepetésünkre nem kellett a zsepi, csak kézmosás után.
2021. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Áhá🤔 mostmár tudom miért kértek a lány osztálytársaim folyamatosan zsepit mielőtt kimentek a teremből🤦‍♂️ Hogy én hány lányt megmentettem a, még télen a táskámban felejtett csomag zsepimmel..
2021. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7# Nagyon segítőkész vagy:)
2021. aug. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig előre megnézem, hogy van-e wc papír, és ha nincs, akkor előbb valakitől kérek zsepit. De általában 1-2 db zsepi akkor is van nálam, amikor azt hiszem, hogy nincs. Csak kicsit turkálni kell hozzá a táskámban. :)
2021. aug. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Engem nagyon zavar inkább vissza tartom de zsepi nélkül biztos nem pisilek mert nagyon kellemetlen utána főleg ha nincs bent semmilyen betét még át is azok
2021. aug. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!