Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan nyugtassam le magam...

Hogyan nyugtassam le magam szakmai vizsga előtt?

Figyelt kérdés
Kedden lesz technikus vizsgám. Minden képletet, programkódot, mindent ami létezik felmondtam magamnak, de félek. Ezen a vizsgán múlik az, hogy bejutok-e az általam kiszemelt egyetemre. Na meg egy szakma sosem árt. 40%-ot kell elérnem.

2023. máj. 14. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
40%-t csukott szemmel is el fogsz érni egy technikusi vizsgán, ha tanultál rá. Ezzel most nem leszólni akarom a technikusi részt, mert nekem is van, csak ott elsősorban nem arra mennek, hogy már pedig direkt szándékosan olyan bonyolult lesz a vizsga amin az ott lévők java el fog hasalni.. főleg úgy, hogy tanultál rá. Ha tudod az anyagot akkor menni fog, nem fognak szándékosan olyat kérdezni ami nem lett volna soha része a tananyagnak.
2023. máj. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a pozitívum, hogy gépen fogjuk írni és ki kell választani a helyes megoldásokat. Szóval a számolásoknál (ami az erősségem) egyből tudni fogom, hogy jó vagy nem jó-e a válaszom.
2023. máj. 14. 22:27
 3/6 A kérdező kommentje:
77% lett :D
2023. máj. 16. 13:34
 4/6 anonim válasza:
Szia, az lenne a kérdésem ,mi is ilyet fogunk írni. Ugyanazokat a feladatokat adják mindenkinek? Vagy valamit változtatnak rajta?
2023. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia, én Gépgyártás technológiai-technikus vizsgát tettem, szerintem mindenkinek ugyan az lesz. De elég egyszerű volt, gondolom azért, mert ez volt az első olyan alkalom, hogy gépen íratták és nem akarták megszívatni az embert.
2023. máj. 16. 14:47
 6/6 anonim válasza:
Köszi, a választ
2023. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!