Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy lehet egy...

Szerintetek hogy lehet egy ilyen srácnak ilyen barátnője?

Figyelt kérdés

A srác hasonló korú mint én. Alacsony, (félig szerintem cigány is, amivel nincs baj, csak hát ja, meglátszik. pl. idétlen tetkók vannak rajta).

Na tehát alacsony, kövér, nem valami intelligens, nem is jó tanuló. Amit feltudok hozni talán az hogy van jogsija és egy régi autója.


Na de a csaja az valami brutálisan jól néz ki és még "értelmes" is. Magas modell alkatú csaj, szép mellekkel, hibátlan arccal... bőre, fogai, minden tökéletes. Mikor megnéztem a profilképét olyan mintha valami pintirestről szedett kép lenne. Mikor egymás mellett állnak olyan fura. A srác olyan mint valami kis gömböc, az a csaj meg ott villog mellette.

És a csaj tök normális családból származik, sőt orvosnak tanul.


2023. máj. 18. 08:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és a csaj dolgozik is amikor tud, de a srác még nem is dolgozik.
2023. máj. 18. 08:14
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Valszeg ő nyomult udvarolt csak es szocializált is.
2023. máj. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Ebböl is látszik, hogy a nök nem a szuper kinézetre, sok pénzre hajtanak, valószínüleg az emberi oldala olyan a srácnak, ami vonzó másoknak.
2023. máj. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rising Phoenix ***** válasza:
100%
Talán ő nem úgy beszél a csajról, mintha lóvásáron lenne, hanem vele kommunikál.
2023. máj. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom, hogy a másik nemből senki nem áll veled komolyabban szóba. Olvasd el meg egyszer amit írtál! Ilyen szintű tárgyiasítás gusztustalan.
2023. máj. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!