Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak szerintem nem korrekt,...

Csak szerintem nem korrekt, ha a baráti körből 2 srácnak barátnője lesz, akkor az utána teljesen ignorálnak minket?

Figyelt kérdés

Van egy kissebb baráti körünk, 6-an vagyunk benne, már 8 éve barátok vagyunk és ismerjük egymást, és az utóbbi 5 évben heti vagy 2 heti rendszerességgel találkozni szoktunk, beülni valahova 1-2 órát beszélgetni.


Folyamatosan volt nyilván mindenkinek párkapcsolata, de egyszer sem hanyagoltuk egymást.


Viszont az utóbbi időben 2 barátunknak is lett egy párkapcsolata, és teljesen felszívódtak. Azóta egyikünknek se írnak vissza messengeren, vagy ha igen akkor úgy, hogy írunk nekik, és rá 1-2 hétre nézik meg és írnak rá vissza.


Nem kontrollálni akarom mások idejét és életét, de szerintem egyáltalán nem korrekt, ha valakik ennyire felszívódnak, azt megérteném ha nem járnának el hetente amikor beülünk valahova enni, kávézni vagy valami (bár többen nekünk ez nem jelent gondot párkapcsolat mellett).


De az, hogy mióta van valakijük teljesen ignorálva vagyunk az szerintem egyáltalán nem korrekt, és picit engem személy szerint rosszul is érint.


Vagy csak túlreagálom?


2022. jan. 8. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem vannak ilyen emberek, akik korul megszunik a kulvilag, amint beleszeretnek vkibe. Minden perculet egyutt toltik, s ez sokszor megy a barati es egyeb kapcsolatok rovasara.

Sztem vmennyi ido utan "visszatalalnak" majd... bar ez rajtad mulik, h van-e turelmed kivarni.

2022. jan. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem reagálod túl, jogos lenne, nem lehet, hogy a barátnők ilyen irányítás, kontrolmániás pin@k, hogy nem engedik?
2022. jan. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, mert nem tud már velük egyikünk se annyit kommunikálni, hogy erre a kérdésre tudjuk a választ, de nehogymár valakiket egy 2 meg egy 3 és fél hónapos párkapcsolatban annyira befolyásolni lehessen, hogy szándékosan minden kapcsolatot elvágjanak maguk körül.
2022. jan. 8. 14:57
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
A pina nagy úr.
2022. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze a korrektséghez.
2022. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
A legtöbb baráti társaság idővel felbomlik. Vagy nagyon meglazul. Ha hiányoznátok nekik, mennének. Amíg nem volt senkijük, jobb híján elvoltak veletek, most van jobb dolguk. Ennyi.
2022. jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
Mit találsz ezen inkorrektnek? Meg tudod fogalmazni? Ha komoly kapcsolatuk alakult, ahol a családalapitás, otthonteremtés a fontos, akkor mitöl inkorrekt ha ezen munkálkodnak nem a haveri kapcsolataik ápolásán???? esetleg a párkapcsolat rovására?
2022. jan. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!