Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy hónapban mennyi pénzt...

Egy hónapban mennyi pénzt költesz el a Vintiden? Tud függőséget okozni más levetett ruháinak a megvásárlása?

Figyelt kérdés

2023. máj. 18. 20:30
1 2
 11/14 anonim válasza:
78%
Ha eladóként használod, szerintem rá tudsz függni, pláne ha csak meg akarsz a cuccoktól szabadulni. Vannak egyebként jó ruhák, úgy gondolom mindenképp megéri adni neki egy esélyt, viszont sok kielégítő állapotban sem levő, vagy ronda ruha van fent (persze ez relatív) Összességében én a negyedét sem költöttem el annak, amit kerestem.
2023. máj. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
93%
Mikor letöltöttem pár hónapja és a szállítás 400 forint volt, akkor elég sokat vásároltam, szerintem első hónapban 20-25 ezer elment rá. A következő hónapban pedig úgy 10-15. Aztán kicsit lecsillapodtam. Jelenleg (a drága szállítás miatt) nem igazán vásárolok, maximum havi 5 megy el ott.
2023. máj. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nálam változó, de eladni már csak ott adok el, illetve, ha használtan akarok venni valamit, akkor csak ott keresem.


Szerintem tök jó, hogy nem csak a magyar piac elérhető, hanem a lengyel is. A lengyelek egy fokkal jobban állnak nálunk anyagilag és sokkal jobb üzletek is elérhetők náluk, mint itt (TK MAXX pl.) így marha jó cuccokat lehet venni és halál olcsón. Emiatt persze eladni se lehet pörgősen annyiért, mint egy facebook csoportban, vagy a marketplacen, viszont sokkal egyszerűbb az egész.


Én konkrét márkákra és stílusokra utazok, szóval nekem nagyon kapóra jött a terjeszkedésük.


A gyereknek sokáig nagyon drágán vettem dolgokat, de mióta a forint így lerohadt stb. úgy felment mindennek az ára, hogy annyit én már nem fogok adni érte, vagy legalábbis nem midnenért, viszont nem fogok szarabb minőséget se venni, így levadászom vintedről inkább, ami kell. Persze, itthon is ki lehet fogni ezt-azt, de a Vinteden még olcsóbban is raknak fel mindent, eleve sok dolog nem olyan ritkaság, mint itt.


Így én is olcsóbban adok el ugyan midnent, mint korábban a fb-n, de így nem kell foglalkoznom azokkal, akik variálnak, foglalnak cuccokat, majd se kép se hang, utána meg hőbörög, hogy ő volt az első foglaló és miért adtam tovább, ha nem adom a következőnek, akkor tuti, hogy sose fog előkerülni az eredeti ember persze volt ilyen, túl sokszor.. aztán várjam, hogy utal? Nem utal? A legjobb, aki tutira lefoglalja mások elöl, majd, egy hét huza-vona után megkér, hogy akkor mérjem már le neki a hosszát... anyád. Meg hetedikén lestipistopizza aztán 2-3 nap után kinyögi, hogy lehetne-e hogy jövő hónapban fizet?


Nem tudom hogy ez megy-e mindenhol, de a kisgyerekeseket érintő eladós csoportokban (hiába prémium márkák, vagy lehet épp ezért) nekem nagyon elegem lett néhány ilyen alak miatt. Még ha előre mondaná, hogy figyelj ez van, de ezek az időhúzások, ígérgetések stb.


Arról nem beszélve, hogy nem kell írogatni, adatokat megadni, guvadni és másolgatni át az adatokat, hogy hova akarom küldeni, hanem egy gombnyomás és kész.


Legjobb! Igaz, nálunk nem nagyon érdekes, de az ebaynél is sokkal jobb, mert nem kerül az eladóknak pénzbe az se, ha 1 évet áll fent az eladó cucc, nincs listázási díj, nem törlődik le x idő után, hogy emeljed már ki pénzért vagy csak pénzért lehet megújítani, mint egyes apróhirdetési portálokon, így tényleg hatalmas a választék, mert lehet, hogy senkit se érdekel valami, neked meg kincs és csak azért volt fent, mert az eladónak semmibe sem került meghirdetni és ott tartani a végtelenségig.

2023. jún. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja és a drága posta meg... 1300 alatt magán eladótól se lehet csomagot kapni webshopok meg x összeg felett szállítanak csak ingyen, de sokszor futok bele egy-egy boltnál (mondom speciális érdeklődés, nem sok helyen kapható) hogy a 11 ezres ruhadarabot még 2 ezerért küldené el. A vinteden meg midnenestél 5 ezerért meg volt, hibája nincs, nincs agyon használva, nem látszik semmi rajta, de ha valami minimálisba bele is akarok kötni akkor 13 ezerért is ugyan olyan lett volna két mosás után.
2023. jún. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!