Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden rossmannos biztonsági...

Minden rossmannos biztonsági őr azt hiszi, hogy mindenki lopni akar?

Figyelt kérdés

akárhányszor bemegyek venni valamit, állandóan a nyakamba liheg,folyamat szúr a szemeivel,követ mindenhova akárhova megyek.

tudni kell rólam hogy van bennem pár vonó roma vér de nem észrevehető a megjelenésemen, jól öltözött vagyok, adok a kinézetemre és igényes vagyok magamra.

Soha nem jutna eszembe lopni bármit is.

hiszen vásárolni megyek nem lopni.

mai történet lényege :bementem barátnőmmel szempillaspiralt venni, gondoltam ideje valami ujjat kiprobalni (szeretem a változást), nézegetni kezdtük melyik lenne ideális számomra.

nem voltak kint teszterek,a kasszasokon kívül nem láttam más dolgozót ezért a legelső spiralt a kezembe vettem, ki nyitottam és nézegettem :mennyire erősen fekete a színe, milyen kialakítású a kefeje stb. (amihez sztem nagyon is jogom volt mert látatlanban nem veszek semmit,érdekel a minősége stb).

nem próbáltam ki meg nem kenegettem a kezemre sem,erre rám szól lekezeloen (szegyenitve mindenki előtt), h "az nem teszter ne nyitogassad" erre a válaszom az volt h jó, levettem egyet random a polcról duhomben és megvettem.

nehogy már az én hibám legyen h nem volt kint teszter amit az ő dolguk lenne amúgy kirakni:)

szóval vissza terve a figyelgetesre, értem én h ez a munkája, tisztelem is érte h ilyen igényesen végzi, de ez már sztem túl megy egy határon h kellemetlen helyzetbe hozzuk a másikat azzal h bele taposunk az aurajaba és mindenki szeme láttára úgy teszünk mintha egy tolvaj lenne az illető és követjük mindenhova.

A másik meg hogy lehet normálisan, nem flegma stílusban is szólni az embernek (alap tisztelet).

Ez már sok sztem(legalább is nekem már nem fér bele tures határomba) , ki hogy van ezzel?



2023. máj. 19. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
És miért nem ott abban a pillanatban és helyzetben szóltál neki vissza? Most jobb hogy ide írtad ki ezt? Gondolom akkor ott nem volt egy hangod sem.
2023. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1. kellemetlenul éreztem magam így is

2. sietnem is kellett mert ment a buszom

3. nem fogok leallni vitázni vele mert akkor még a végén azt hozna kibelole hogy loptam és próbálom védeni magam, nem sodrom magamat meg kellemetlenebb szituációba, egyébként meg lett volna hangom, ha egyedül lettem volna, de mivel barátnőm ott volt nem akartam előtte balhezni:)

2023. máj. 19. 21:04
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Sajnálatos, hogy a hozzád hasonlók úgy viselkednek az üzletekben, mintha otthon lennének. Mindent kinyitogatnak, kipróbálgatnak azután -jobb esetben- csak kisétálnak az üzletekből, rosszabb esetekben lopkodnak is.

A biztonsági őrök erre vannak kiképezve, hogy figyeljék a kárt okozókat ill a gyanúsan viselkedőeket.

Sajnos rengeteg az olyan tolvaj akiről nem is gondolná az ember.


Pl. figyeljétek a csinos fiatal szőke lányt, aki a blúz takarásában sorra lopja a vásárlókat.

[link]

2023. máj. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
" mert látatlanban nem veszek semmit,érdekel a minősége " Én sem szoktam kinyitni a boltban a kekszes zacskót és beleenni, mert "érdekel a minősége". Az meg aligha kötelessége egy boltnak, hogy bármiféle tesztelési lehetőséget kínáljon.
2023. máj. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Mit képzelsz? Mit bontogatod azt az árut, ami eladásra van kirakva? Ha olyan rohadt fontos neked a tester, akkor miért nem kérdeztél meg egy eladót inkább, hogy szeretnéd kipróbálni. Jogosan szólt rád az őr és semmi köze a származásodhoz, nem kell erre fogni mindent, ha rád szól valaki, ráadásul jogosan.
2023. máj. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az volt a kedvencem amikor egyszer óvszert vettem rossmannban a barátommal. "Nézd, akciós a durex. Vegyünk" erre kilép a polc mögül a biztiboy és vigyorogva néz. Ő mondjuk biztos nem szokott dugni. 😂

Fizetéskor meg odajött a pénztárhoz és nézte milyet vettünk.


Amúgy 1 napot dolgoztam rossmannos őrként és ki volt adva hogy kövessem az embereket. A parfümök a pénztárak mögött voltak, de pl a testápolós részen kellett figyelni hogy ne nyitogassák, szagolgassák. A sminkeket ne próbálgassák (nem voltak teszterek, szerintem tuti hazavitték őket) ha nem követtem senkit akkor rám szóltak. Nagyon ellenszenvesek voltak. Hozzáteszem max 1 hónapot bírnak ebben a rossmannban az őrök. Mindig újakat látok.

2023. máj. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

amúgy,figyelj már (4/6)

te akkor gondolom úgy veszel parfümöt is hogy nem fujsz teszt csikra belőle hogy milyen az illata, csak le veszed aztan jól van?

úristen de ostoba vagy, ha érdemleges dolgot nem tudsz hozzá fűzni akkor nem kell rá válaszolni;)

ételt és italt meg eléggé hülye dolog ehhez hasonlítani mert nem ugyanaz, nem eszek bele a kekszbe h milyen hanem megveszem és kész mert ott látom a zacskón hogy milyen ízű és összetetelu.

és amugy meg de, kötelességuk tesztert kirakni mindenből majdnem amiből csak lehet (parfum, alapozó, stb.) és eladót meg azért nem hívtam mert minden egyes ott dolgozó a kasszában ült mert nagy forgalom volt, én meg nem vagyok bunkó hogy oda pofatlankodom és hátráltatok másokat,mas eladókat meg nem találtam.

2023. máj. 20. 18:02
 8/13 A kérdező kommentje:

ja és teszter kb semmiből nem volt kint, az nem az én problémám hogy az ottani dolgozok nem végzik a munkájukat és nem raknak ki, vagy éppen ellopjak a tesztereket h ne kelljen venni otthonra:)( ismerősi körben vannak róla sztorik)

a másik pedig az, hogy amit "kibontottam" pedig már fel volt bontva de mindegy, 90% hogy meg vásároltam volna, de mostmar csak dacbol sem vettem azt a fajtát meg:D

2023. máj. 20. 18:13
 9/13 A kérdező kommentje:

plusz, nem tudom feltunt e de E/3-as személyben fogalmaztam, egy adott orrol van szó, bármikor csináltam ezt meg ram is mosolyogtak és nem foglalkoztak vele mert látták h nincs kint teszter ezért úgy voltak vele nyugodtan (más orokrol van szó).

ez az egy viselkedik velem és másokkal csak ilyen bunkón,ja és nem vettem volna így mellre ha normálisan nem lekezelo stílusban mondja nekem, de sztem attól még normálisan is lehet szólni nem kell parasztnak lenni.

A szarmazasom pedig azért irtam csak mert múltkor is bent voltam és velem volt elfoglalva végig, bezzeg mikor a fehér bőrű, full magyar, szőke csajszi kenegette a retkes kezére a szajfenyt akkor az nem volt bajxd ezért erre gondoltam hátha fajgyulolo esetleg (mert akkor leszarom, mindenkinek lehetnek saját nézetei).

2023. máj. 20. 18:23
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

A származásodra senki sem előítéletes csak már mindenki tapasztalt.

Pl. nézd meg, hogy öreganyád, hogyan tüntet el egy egész karton sört a szoknyájában 1 mp. alatt.


[link]

2023. máj. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!