Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a partneremne...

Hogy mondjam meg a partneremnek, hogy hagyja a SZÉP-kártyát mikor velem van?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy sráccal. Kedves, aranyos, jófej. De én azt cikinek érzem, hogyha meghív valahova, akkor szép-kártyával fizet. Szerintem úgy néznek ránk, mint valami alja rétegre, vagy mint valami zsellérre. Azoknak szoktak ilyen szép-kártyákat, Erzsébet utalványokat, kenyérjegyeket vagy nemtudom miket osztogatnak mostanság.

Égőnek érzem, mikor pl. fizetünk valahol és előveszi, mondva "szép-kártya lesz".

Finoman próbáltam már rá célozni neki, hogy kérdeztem, kifizessem-e. De ő csak azt mondta, á nem hagyjam csak.

Amúgy a sráccal minden rendben van, csak ez az egy dolog nem, hogy amikor meghív valahova, azt próbálja meg kp-el, vagy bankkártyával fizetni és hagyja a szép-kártyáját otthon. Ezt valahogy meg kellene mondanom neki, de ha így nyersem fogalmazok, azzal talán megbántom és azt fogja gondolni, hogy lenézem.



2023. máj. 20. 16:00
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
99%
Az ilyen véglény "nők" miatt nézik le a férfiak a nőket. Undorító vagy kérdező, te vagy a legalja minden népség közül. Menj inkább a szoliba meg a műkörmöshöz, azt a szerencsétlen fiút meg hagyd békén, hadd találjon egy értelmes csajt.
2023. máj. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
De most miért vagyok leszólva? Miért baj, hogy cikinek érzem a szép kártyát? Annyira a munkásosztály szimbóluma szerintem. Komolyabb munkakört betöltők nem kapnak ilyesféle kafetéria juttatást.
2023. máj. 20. 16:24
 13/44 A kérdező kommentje:

11


Nem járok se szoliba, se műkörmöshöz.

2023. máj. 20. 16:25
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Pont, hogy kapnak, pl IT szektorban is, meg kicsi és nagy multiknál is. Gyógyszerész kollégáim is, akik bizony minden, de nem munkásosztály kategória. El cagy tévedve kislány, de nagyon.
2023. máj. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul tudod, komoly munkakört betöltők is kaphatnak, ez cég függő. Van 2 diplomám, normális, komoly munkám és mi is kapunk. Ahogy a főnököm, de a felső vezetők is. Semmi szégyen nincs ebben, rajtad kívül pedig senkit nem érdekel, hogy mivel fizet és nem nézik le miatta. Ez nem egy proli dolog.
2023. máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

"Komolyabb munkakört betöltők nem kapnak ilyesféle kafetéria juttatást."


Annyira látszik az ilyen böfögésekből, hogy közöd nem volt semmi bármilyen komolyabb munkakörhöz.


Ha egy cég nyújt ilyet akkor ott alapvetően kap mindenki. Nem úgy van, hogy a "munkásosztály a prolik" kapnak, a felsőbb vezetők vagy irodisták pedig nem.

2023. máj. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
Jobban tetted volna, ha konkrétan azzal kezded a kérdést, hogy nem tudod, hogy mi az a szépkártya és, hogy hogyan jutnak hozzá az emberek.
2023. máj. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
"zselléri":)))
2023. máj. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:

Én sem kapok. S az ismerettségi körömben senki se. Egy ismerősöm cégénél, aki egy elég nagy multinál felsővezető, ott is csak a termelésben "dolgozók" kapnak, attól feljebb már nem.

A családomban se kap senki, csak egyetlen rokonom, a család fekete báránya. Ő egy elég lepukkant alkoholista, alacsony társadalmi státuszú is, na ő kap!

2023. máj. 20. 16:33
 20/44 anonim ***** válasza:
100%

"Ő egy elég lepukkant alkoholista, alacsony társadalmi státuszú is"


Biztos sok cég fog egy lepukkant alkoholistát alkalmazni, igen.

2023. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!