Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csetelős ismerkedés- hogy...

Csetelős ismerkedés- hogy tartsam meg a partnerem?

Figyelt kérdés

Egy hete egy megosztott posztom láttán rám írt egy fiú, aki az első perctől fogva szimpatikusnak tűnt. Sokat cseteltünk, majd másnap is írt, aztán így teltek a napok. Tegnap csak egy rövid választ kaptam tőle, amire nem tudtam reagálni. Vártam, hátha újra ír, de azóta sem, sajnos. Nem akarok agyára menni vagy zavarni őt azzal, hogy folyton ráírok, és nem is tudnám, mivel írjak rá. Simán csak egy sziamizuval? Ötlet? És ha újra beindul a beszélgetés, hogy tartsam fent az érdeklődést?

(találkozni nem tudunk, túl nagy a távolság)



2017. júl. 31. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én olyan hihetetlennek tartom, hogy van olyan ember, aki nem tud kommunikálni, nem tudja mit írjon, ezért nem ír semmit.

Mi az hogy nem tudtál reagálni? Szerintem egyértelműen nem akarsz vele beszélgetni, ha nem reagálsz. Legalábbis erre a következtetésre jutott, ahpgy mindenki más is, akivel ezt csinálod.

Tanulj meg kommunikálni.

2017. júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
így van. valószínűleg csak görcsösen ragaszkodsz ehhez a sráchoz, de konkrétan nem is tudsz vele mit kezdeni.
2017. júl. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Vártam, hátha újra ír, de azóta sem, sajnos"

Írj.

Szia mizu-val.

2017. júl. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!