Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Annyi nehézséget kap mindenki...

Annyi nehézséget kap mindenki az élettől, amit képes elbírni?

Figyelt kérdés

A munkahelyen mindenki rendesen dolgozik, de a legtöbb embernél előjön mindenféle betegség: sérv, vesekő, vérnyomással kapcsolatos problémák stb. Légkondicionáló nem működik, nem is akarják használni, egészség az utolsó csoport az értékelésnél, amit figyelemmel kísérnek.

Ha az embernek az egyetlen gyereke ballag az óvodából/iskolából, nem tud egy bulit csapni neki, mert megengedik neki, hogy ott legyen jobbik esetben, de az ünneplésre nem adnak időt, mert másnapra a leghamarabbi időpontban kell kezdenie, hogy a szervezés és a pihenés ne legyen akadálymentes a ritkán adódó alkalomnál. A többi kérésnél is ez van, ha valaki nem szimpatikus a vezetőknek, így járnak az anyukák, akik gyereket vállalnak.


Mikor az ember ismerkedik, akkor egyik napról a másikra, faképnél hagyják, lesz barátnője az illetőnek, majd a környezettől tudja meg, hogy még 50 nő így járt az illetővel kapcsolatban. Hiába tetszik az ember valakinek, válogat az a személy, nem gondolja komolyan, az exe a személynek a te jelölteddel is kavar, így te azzal sem tudsz ismerkedni, akivel akartál, de azzal sem, aki kezdeményez. Hiába törekszik az ember, mindig neki kell jobban látni és jobbá tenni a világot. Mindenki annyi terhet kap, amit képes elbírni?


2023. máj. 26. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy neked ilyen megkeseredett az életed, attól még nem mindenkinek. Én pl nem csináltam gyereket, nincs gondom ballagásra. Nincs munkahelyem, mert itthon dolgozok a saját gazdaságomban, tehát nincs főnököm. A légkondi alapból egészségtelen. Párom is szeret 15 éve már.
2023. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy mindenki annyit kap...

Nekem két súlyos fogyatékosságom és két tartós betegségem van (a második most derült ki) és nem tudom miért érdemeltem ezt.

2023. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egészséges ember húzza a szekeret, aztán minden tényező közbeszól, pedig egészségesen él, arra is törekszik, aztán mindenféle panaszok lesznek, mert a haszon a lényeg a munkavállasnál, majd nem rendelkezhet az emberek jelentős része a napja felett sem, aztán kikosarazzák, megválogatják, majd kiderül az, hogy más is így jár, aki törekszik.
2023. máj. 26. 16:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell saját bizniszt csinálni meg rohadt sokat spórolni.
2023. máj. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most ennyi embernek nem mondhatod azt, hogy vállalkozzál, mert alapvetően mindenkinek vannak jogaik, amik megilletik, de mégis panaszok árán sem tudják magukat érvényesíteni. Hiába munkamániás az illető, még válogatnak is rajta, aztán visszadobják, hogy nem kell senkinek. Nagyon sokan járunk így. Sehol nem tudunk kiteljesedni.
2023. máj. 26. 16:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy mindenki annyit kap, amennyit megérdemel: a magyarok tudnak egymásról "gondoskodni" e téren is, hogy a másiknak "könnyebb" legyen.
2023. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!