Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatalok, akik nem buliznak:...

Fiatalok, akik nem buliznak: nem érzitek azt, hogy kihagytok feledhetetlen, fiatalos dolgokat és hogy sokkal sivárabb az életetek azáltal, hogy nem jártok bulizni? Bulizni csak fiatalon lehet, élni kell, amíg az ember nem harminchoz közelít.

Figyelt kérdés
2023. máj. 27. 22:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kérdező te olyan vagy mint az anyám

Aki szerint fiatalon szinte kötelező lenne részt venni minden városi társasági szórakoztatási rendezvényen és minden bulin

Bocsánat nekem meg inkább többet ér hogy elmenjek kondizni megnézzek egy filmet angolul elmenjek bringázni, mimt az hogy lerészegedve hallgatok valami retekklubb xfaktor által felfedezett kornyikáló tehetségtelen gyereket.......

2023. máj. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem éreztem úgy. Bulik helyett moziba jártunk meg kirándulni a gimis barátaimmal.

Utána meg mindenfelé az azóta férjemmel.

Most így negyvenen túl viszont rákaptam a koncertrejárásra, a 10 évesemmel, mert ő élvezi.

De még mindig nem érzem úgy, hogy kimaradt volna bármi is a fiatal éveimből.

2023. máj. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én 21 éves koromra kibuliztam magam, 15 évesen kezdtem. Ma már nem járok sőt kerülök minden lehetőséget. 27/N
2023. máj. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor voltam buliban, amiből 1 volt szórakozóhelyen (szalagavató afterja volt ott), és nekem ennyi bőven elég volt ahhoz, hogy felmérjem, ez az egész abszolút nem az én világom. Azon az afteron is csak azért éreztem remekül magam, mert a barátaimmal még az elején bebetonoztuk magunkat az egyik boxba, ahol töltöttük az esemény szinte egészét. Iszogattunk közben, de nem mi voltunk a totál részegek.

Szóval nekem nem a bulik jelentik a megfelelő szórakozást, vagy minőségi időt. Eléggé be vannak, voltak táblázva a napjaim egyetem alatt, de nem bulik miatt, és mégsem érzem sivárnak az életem.


Sok olyan gimis osztálytársam volt, akik havonta 2-3 alkalommal is masszívan kiütötték magukat különféle bulikban. Azért, tekintve, hogy alig emlékeztek bármire is, nem hinném, hogy annyira feledhetetlen volt nekik :D

2023. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!