Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett ennyire felkapva...

Miért lett ennyire felkapva Suhajda Szilárd?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy énis nagyon szomorúnak és borzasztónak tartom ezt a tragédiát, ami vele történt. Minden ember életért kár. A családja helyébe még beleképzelni sem tudom magam, mert felfoghatatlan. Én édesapám elvesztésétől is megzuhantam, pedig felnőtt ember voltam már.


De nem értem, miért lett ez most országosan ennyire lehozva, miért lett ekkora nyilvánosság, vagy úgy egyáltalán ekkora horderejű botrány szegény embernek a drámája? Minden hír róla szól, ujságok, tv, Facebook egyszóval minden. Előtte még csak a nevét sem hallottam. Senki de senki nem foglalkozott vele. Most meg hirtelen minden róla szól. Miért csinálják ezt az emberek?


2023. máj. 28. 10:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Van egy ember, aki emberfeletti erővel egy nként vállalt tevékenységet vállalt, aminke negatív kicsnegése lett. Ez volt az elmúlt években is több, hasonló, az adrenalintól túltengő valakikkel.

A magyar mindig a negatív híreket szereti, ezt is használja ki a média...

De tanulni az esetekból senki sem akarr, és ez a durvább.

2023. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
katasztrófaturizmus
2023. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Elterelés... Kell valamivel foglalkozni az újságokban ami nem arról szól, hogy OV és társai megint szétlopták az országot. hogy nincs tanár, nincs orvos, és semmi nincs. És mindne pillanatban már a legelesetebb emberetől is milliárdokat lopnak.
2023. máj. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
Engem pl.nem igazán mozgat a dolog.Elismerem hogy kemény meló a hegymászás,de magától ment oda,tisztában volt a veszéllyel.Felelőtlen,rossz döntést hozott,megfizetett érte.Még a családját sem tudom sajnálni.Ha valaki adrenalin függő ne csináljon gyereket,mert reális esély van rá hogy árván marad.
2023. máj. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Itt ertesultem errol mert hireket jo ideje nem olvasok. Nalunk nagyon egysiku es iranyitott a hiraramlas. Ebben a folyamban megy szegeny ember esete. Szerintem ebbol a ner akarhatott valami diadalfelet faragni foleg azert mert tudta, hogy mindegy mi lesz a vege hirerteke lesz.
2023. máj. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, de en is nagyon unom mar, igazabol kicsit sem erdekel az egesz.
2023. máj. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket ne kezdjük el egymást gyalázni vagy beszólogatni, vagy veszekedni Nekem is megvan a véleményem magáról az egész dolgoról, a saját értékrendszerem szerint de nem mondom, mert nem erre volt kiélezve a kérdésem, hanem maga arra a tényre, hogy miért lett ilyen felkapott.
2023. máj. 28. 12:23
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Mert cirkusz kell a népnek. Ennyi.
2023. máj. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
6-os:Nem vagyok büdös,sem paraszt.Nem tudom mi az a 444.Nem rémlik hogy édesanyám tanított volna bármit halottakról.Senkit nem fogok jobban tisztelni azért mert meghalt.Évente százával halnak meg hegymászók a világ minden táján.Szilárd nevét pár napja hallottam először-milyen reakciót vársz?Virrasszunk a lelkéért?Rendezzünk gyűjtést a gyerekeinek?Kapjon egy csillagot a leghíresebb magyarok falán?
2023. máj. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Kell valamin csámcsogni. És speciel nem tudom sajnálni az ilyen felelőtlen adrenalin hajhászókat. A családjukat már annál inkább. Ha valakinek felesége/férje, gyerekei vannak, akkor értük is felelőséggel tartozik.
2023. máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!