Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett ennyire felkapva...

Miért lett ennyire felkapva Suhajda Szilárd?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy énis nagyon szomorúnak és borzasztónak tartom ezt a tragédiát, ami vele történt. Minden ember életért kár. A családja helyébe még beleképzelni sem tudom magam, mert felfoghatatlan. Én édesapám elvesztésétől is megzuhantam, pedig felnőtt ember voltam már.


De nem értem, miért lett ez most országosan ennyire lehozva, miért lett ekkora nyilvánosság, vagy úgy egyáltalán ekkora horderejű botrány szegény embernek a drámája? Minden hír róla szól, ujságok, tv, Facebook egyszóval minden. Előtte még csak a nevét sem hallottam. Senki de senki nem foglalkozott vele. Most meg hirtelen minden róla szól. Miért csinálják ezt az emberek?


2023. máj. 28. 10:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
10# felesleges veszekedni. Van aki tamogatja a fanatikusokat, meg akkor is ha van gyereke.
2023. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
16%

12# nekem is az a velemenyem hogy nagyon onzo volt. Nekem a csalad az elso.

Ha nem lenne gyereke, akkor nem szidtunk volna le.

Sokan leszolnak, remelem sok olvaso eszbe kapja hogy teljesen ertelmetlen. Van aki leszarja a masok velemenyet. Nem tudunk lebeszelni.

2023. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
31%

De nehéz lesz a kisfiúnak az édesapja nélkül. Mondom ezt úgy, hogy a saját gyönyörű fiaimra nézek éppen.

Nekem már az is sok, hogy addig nem vagyunk együtt, amíg ők suliban, én meg dolgozni vagyok.

2023. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudnak mit írni. A napi jön a meleg, mind meghalunk, jön a vihar, világvége, újra támad a covid, 3. világháború téma után most a szerencsétlenül járt hegymászó témájat fogják fél évig atomjaira boncolni.
2023. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
20%
úgy látom törölve lett valamelyik posztoló válasza xd
2023. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Média ment rá, a médiának úgymond mindgy a témakör, ha van rá érdeklődés akkor foglalkoznak vele
2023. máj. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
67%
Mert aki "tiszta" mászással ilyen magasságokba megy az vagy nincs teljesen képbe vagy meg akar halni. Nyilván az ilyet fel szokta kapni a média hiszen nem mindennapi és hozza a kattintásokat.
2023. máj. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!