Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarta Suhajda Szilárd...

Miért akarta Suhajda Szilárd megmászni a havashegyet a serpák segitsége nélkül ?

Figyelt kérdés
Ez felelőtlenség volt a részéről szerintem egyedül ők ismerik a legjobban az ottani éghajlati viszonyokat és épségben vissza hoznak ha szükséges kár hogy igy vágott neki az utnak.
2023. máj. 26. 00:33
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
32%
Ez van, legközelebb több esze lesz.
2023. máj. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg adrenalinfüggőség. Magának akart bizonyítani, a saját határait akarta kitolni. Nem sikerült.
2023. máj. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Szomorú
2023. máj. 26. 01:16
 4/46 anonim ***** válasza:
74%
Inkább az a szomorú hogy családos ember ilyen felelőtlen legyen.Abban bízok hogy volt anny esze hogy kötött egy jó életbiztosítást hogy legalább azt megkapják.
2023. máj. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom bizonyítani akart. Kérdés, hogy kinek?
2023. máj. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
76%
Felelőtlen marha az ilyen, nem tudom sajnálni. Nős, családos emberként már értük is felelőséggel tartozik mindenki, nem csak saját maga vágyaiért van az ember. Aki ilyen extrém, életveszélyes dolgokat akar csinálni, az ne nősüljön meg.
2023. máj. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
88%
Nekem már sok évvel ezelőtt azt mondta hogy mindenképp megcsinálja egyedül. Hát mondom jól van de nem hittem el, vagy inkább nem vettem komolyan mert számomra nem olyan vakmerő mint például én.
2023. máj. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
96%
Azért, mert ő akart lenni az első kis országunkból, aki egyedül teljesíti ezt a mászást. Valószínűleg nem jól mérte fel a határait, vagy pedig nem látta be, hogy ez nem fog működni.
2023. máj. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
26%

Azon nem lepődtem meg, hogy nem csupán a tízmillió szövetségi kapitány, de egyúttal a tízmillió virológus, hadi szakértő, táplálkozási szakértő stb. országa is vagyunk.


De hogy a hegymászásról és a hegymászókról is megvan mindenkinek a határozott véleménye... mindezt az újpesti panelből vagy a 85 méter magas dél-alföldi hegyek aljáról 😂


Nagyon remélem, hogy élve előkerül. Nem is csak maga miatt, hanem azért is, hogy így mutasson középső ujjat a proliknak, akik életében az eddigi legnagyobb kockáztatás az volt, hogy disznó helyett csirkéből sütötték a rántott húst.

2023. máj. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
93%
de volt olyan ember aki ezt palack meg minden egyéb dolog nélkül ezt megtudta csinálni?
2023. máj. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!