Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sajnáljátok a vonat tetejére...

Sajnáljátok a vonat tetejére felmászó egyetemistát, aki félig összeégett és több csontja is eltört?

Figyelt kérdés
Mégis mennyi esze van az ilyen embernek? Ez az egyetemi színvonal?
2023. máj. 29. 11:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Persze. Csak mert valaki hülye, még nem érdemel ilyen szenvedést.
2023. máj. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Természetes szelekció. Azt nem tudtam, hogy egyetemista, de akkor jól látszik, mennyire nehéz bekerülni manapság egy egyetemre.
2023. máj. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen, 21 éves egyetemista.
2023. máj. 29. 11:10
 4/19 A kérdező kommentje:
Múltkor 3 hétig is a csapból fojt, amikor a 14 éves gyerek hasonlóan járt. Ő nem olvasta a híreket, hogy legalább abból tanult volna, ha egyébként tök hülye?
2023. máj. 29. 11:13
 5/19 anonim ***** válasza:
37%
Én inkább téged sajnállak, hogy a Gy.k.-n ezen kell csámcsognod, mintha ez lenne a Nők Lapja fórum.
2023. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
egyiket se sajnálom, vissza se tudok emlékezni olyan koromra, ahol ne tudtam volna nagyon jól, hogy nem bántjuk az áramot és nem megyünk a közelébe. ha valakinek tényleg csak ennyi esze van, hogy felmászik egy vastömbre játszani a magasfeszültségű vezetékek közé, az inkább haljon meg most, mint hogy később esetleg mást is veszélybe sodorjon a selejtes létezésével.
2023. máj. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
42%

A sok fröcsögő energiát a két közelmúltban történt tragikus balesetekkel kapcsolatban annyi más produktív dologra lehetne fordítani, a vitakeltés és az emberek megosztása helyett.

Én sajnálom. Hülyeséget csinált és felelőtlen volt, de az ebből kialakult, valószínűleg életre szóló sérülések bőven elég súlyos következmény és büntetés számára. Valószínűleg ő maga is tudja (sőt szerintem ő tudja legjobban mostmár), hogy butaságot csinált és attól, hogy sokan szidják, nem fog meg nem történtté válni az dolog, nem fognak megszűnni a hasonló esetek és a srác sem fog hamarabb meggyógyulni.

2023. máj. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
mivan ? ez mikor törtent?
2023. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A napokban.
2023. máj. 29. 11:40
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
gondolom reszeg volt ed biztos nem gepeszmernöknek tanult
2023. máj. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!