Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor volt a gyerekkorod...

Mikor volt a gyerekkorod legjobb éve?

Figyelt kérdés
Mondj egy évet, egy évet amikor gyerek voltál és abban az évben voltál a legboldogabb gyerekkorodban. Plusz le is írhatod hogy miért gondolod így.

2023. máj. 29. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

2011

14 éves voltam, végre lefogytam, iskolát váltottam, ahol nem baxtattak, lettek barátaim. Szebb hely volt a világ

2023. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1986,befejeztem a 8.osztályt.
2023. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

2007

17 éves voltam, én voltam előtte az egyik legrondább fiú általános iskolában, de tini koromban "megszépült" az arcom, helyes lettem. Vékony voltam de kigyúrtam magam és a nyomi gyerekből egy kigyúrt helyes 17 férfi lett. Kinyílt előtte megy új világ, buliztam, csajoztam, letettem a jogsit és sorra dugtam a csajokat apám kocsijának a hátsó ülésén.

2023. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1994


Akkor voltam 2 éves.

Gondtalan élet, csak játszottam a játékaimmal, tényleg az égegyadta világon semmi miatt nem kellett stresszelnem.


Ezután jött életem legrosszabb időszaka vagyis az óvoda meg az iskola, szerencsére ezeken már túl vagyok, de hát éppen felnőtt fejjel sem leányálom az élet...

2023. máj. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2017
2023. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok ilyet mondani. Nekem a gyerekkorom unalmas volt otthon, társaságban pedig végig szorongtam. Én még várok rá, hogy mikor leszek boldog.
2023. máj. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

2011

11 voltam, még élt a nagyim és a kutyusunk. Bekerültem egy szuper baráti társaságba, akikkel utána még sokáig tartottuk a kapcsolatot, egyikükkel a mai napig is. Sokat kirándultunk a szüleimmel, még mindenki egészséges volt, és a kutyánk is szinte mindig velünk jött.

2023. máj. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!