Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy pasiknál...

Miért van az, hogy pasiknál úgy van, hogy ezzel a nővel is lenne, meg azzal, és amazzal is, a nőknél viszont:ez se kéne, az se kéne, amaz se, és vért izzad, mire van olyan aki tetszik? Akinek meg tetszik mindenki más is aki szembejön.

Figyelt kérdés

Ezek szerint nökből 10 ből 1, ha jól néz ki, pasikból meg 100ból 1?

Vagy a pasiknak lent van a léc? Mindegy szőke barna fekete lógó seggű kerekseggű alma seggű kenyér seggű jöhet az összes?


Miért teremtett a természet vonzó szép nőket, magasakat és életképtelen ronda tróger buta mamlasz vagy lúzer senkiházi pasikat?

Vagy az evolucio miért erre tendál?



2023. máj. 31. 19:50
 1/9 A kérdező kommentje:

Javítás: Nőkből 10-ből 9 jól néz ki, pasikból meg 100bol 1.

Miért van ekkora gixer a természetben?

2023. máj. 31. 19:52
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Tapasztalataim szerint ez azért lehet, mert egy (normális) nőnek több kell annál, minthogy a pasi jól néz ki. Én nőként például el sem tudom képzelni, hogy olyannal legyek aki nem fogott meg más téren is csak a külsővel. A férfiaknak viszont általában erre nincs szükségük, simán tudnak érzelmek nélkül is olyan kapcsolatokba meg kalandokba bele menni, ami nulla érzelmen alapul.
2023. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Olvasd el Louann Brizendine-től a férfi agy és női agy c. Könyvet, és megérted miért olyan a nők/ffiak viselkedése, amilyen.
2023. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
A nők sem különbek, csak ők nem mondják ki. Hülyén is venné ki magát: azt is leszopnám, ezt is, uh annak milyen farka lehet, de megkúratnám magam vele. Ők ezt csak fejben pörgetik.
2023. máj. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Mert gyakrabban gondolkodnak egyszerű szexrandikban, egyéjszakás kalandokban, lazább kapcsolatokban ahhoz pedig elegendő ha elég jól nézel ki, ami hát kinek mi a zsánere de nem kell átlagon felülinek lenni. Komolyabb kapcsolatnál, esetleg családalapításnál már ugyanolyan ‘válogatósak’. Nem véletlen mennyi sírás hogy Marcinak meg Petinek ‘csak arra kellettem’. Igen, lényegében csak arra kellettél, komolyabbat eszük ágában sem volt veled, azt sajnos nem ugrottad meg nála.
2023. máj. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

Tudom sokan leszavaznak majd és nem értenek egyet, de!


Sokkal több szép nő van mint szép férfi.


vegyük úgy, hogy a nő szép a férfi jóképű.


Sokkal kevesebb a jóképű férfi sokkal.


Utcán is ezt látom férfiként, kevés a jóképű faszi csoda ha minden 50. pasi az valamennyire. Nézd meg a színészeket, azok közt sincs sok. Azt a kevés jóképűt látod szinte mindig.


Sokszor rákerestem már társkeresőkön is a férfiakra is nem csak a nőkre, és igen sokkal rosszabb a felhozatal. Nem az igényességről van szó, hanem a fejről az arcról ami nem lesz jóképűbb egy szakálltól vagy más frizurától mert így született. Nőből sokkal több a szép.

2023. jún. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Azért ne mondd már, hogy sokkal több a szebb nő, miközben 90% a wc-re nem megy smink nélkül. Persze, hogy szép rajta a vakolat.
2023. jún. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért egy pasinak csak körbenéznie is elég ahhoz hogy ez is kéne az is kéne. A nő meg kereshet vkit mint tűt a szénakazalban mire végre van egy.
2023. jún. 1. 07:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Én biszexuális vagyok, szerintem elég sok jó pasi van ahogy nyáron pl. elsétálok Budapest belvárosban én ezt látom, de egyetemi szaktársakra visszagondolva is. Nők között is, de sokan inkább csak átlagosak és mellé igényesek/csinosak mintsem olyan különösen szép arcuk/testük lenne.
2023. jún. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!