Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent az érzelmek leplezé...

Mit jelent az érzelmek leplezése? Rossz vagy jó dolog?

Figyelt kérdés

Különleges képességekről volt szó és valaki megjegyezte nekem, hogy én nagyon jól leplezem az érzelmeimet. Pedig általában őszinte vagyok az emberekkel... Lehet azért mond ilyet valaki, mert még nem ismer annyira? Vagy nincs összefüggésben az őszinteséggel? Ti szoktatok mondani ilyet egy embernek/mondtak nektek ilyet?


Normális válaszokat kérek pls. Köszi!



2023. jún. 2. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem rossz vagy jó.

Vannak helyzetek, amikben jól jön, máskor meg hátráltat.


Én úgy vagyok vele, hogy nem kell mindenkinek mindenről tudnia körülöttem, vélemény, érzésekről, ha én tudom, az elég (tehát nem elfojtom vagy ilyesmi). Meg tudom válogatni, hogy kit mennyire és mibe avatok be magammal kapcsolatban.

Tekintve, hogy milyen világ van, es kiben mennyire lehet megbízni, azért ez jól jön.


A lényeg inkább az, hogy ha szükség van rá, akkor ki tud fejezni őket, pl kapcsolatban valahogy a másik tudtára érdemes hoznod, mit érzel iránt, különben nem lesz semmi, még összejönni se tudtok.

2023. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem mindig jó, ha magunkba tartjuk, nèha ki kell engedni a gőzt, mert ràmehet az egèszsègre is. Ugyanakkor èn mindig is csodàltam azokat, akik magukba tudjàk tartani, nem hisztiznek, mindent póker arccal hallgatnak vègig. Èn èrzelmes vagyok ès sokszor meggyűlt màr ezzel a bajom. Szóval szerintem jó dolog csak ha màtr egyedül vagy, akkor nyugodtan engedd ki. Egyèbkènt azèrt èn ilyet nem mondanèk egy embernek, mert ha úgy jön le, hogy "hazudósnak" àllìtja be a màsikat, az enyhe bunkósàg. Szerintem az èrzelmek elrejtèse ès a hazugsàg nem feltètlenül ugyanaz.
2023. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem/nem feltétlen mutatja ki az ember az érzéseit, ez részben jó, de ha nem figyel, akkor ellentétes hatást vált vele ki.
2023. jún. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!