Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon miért olyan...

Magyarországon miért olyan nagy dolog, hogy valaki vesz valami drágább cuccot?

Figyelt kérdés
Pl telefont, cipőt autót stb

2023. máj. 23. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Mert csóró az ország..tudom ezt alig van ember aki elhiszi :d főleg ha fideszes…
2023. máj. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol nagy dolog, csak mindenhol az adott átlagkereseten múlik, hogy mi számít nagynak. Értelemszerűen másra figyelnek fel ott, ahol havi 50, 500 vagy 5000 eurót keres egy ember.
2023. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Mert szerintem felesleges. Minek venni 800 000 ft-ét telefont, ha a 150 000 ft-os is ugyanazt tudja? Telefonálsz, facebookozol, viberezel, fotózol. Ennyi.. nem fog neked rántotthúst sütni a drágább telefon. Semmi olyan különleges pluszt nem ad. Talán a kocsi más. Ha van pénzed megvenni az új 3 milliós kocsit akkor nem kell mártírkodni meg szenvedni egy 400 000 ft-os roncscsal.


2. Én azt látom, hogy olyan emberek veszik meg a drága dolgokat, akiknek nem telik rá. Nem keres milliókat, van hitele, kölcsönkér ettől-attól, de megveszi az új telefont meg majdnem minden nap kaját rendelem magának.. ettől nagyon kész vagyok. Ha nem telik rá, ne csináld. Egyik ismerösöm is mindig kölcsönkér valakitől (egyébként viszonylag sok pénzt keres,de el is költi gyorsan), de most is megvette az 50 000 ft-os cipőt..

2023. máj. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4%
Mert irigyek.Attól,hogy nekem nem telik valamire,nem zavar,ha más megveszi.Csak az okoskodokat nem bírom,akik nem adnának ki valamire sok pénzt,de helyette vesznek száz darabot ugyanabból,mert olcsóbb.Én nem keresek sokat,de inkább veszek tartós darabot drágábban,mint olyat ami nem tart sokáig.És vannak akik tényleg jól keresnek,megtehetik.
2023. máj. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18%
Mert akkor van kit szidni, hogy "Bezzeg ő megtehette ezt!".
2023. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!