Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi különbözteti meg az átlagos...

Mi különbözteti meg az átlagos szépséget a nagyon széptől? Mik azok a külső jegyek?

Figyelt kérdés
Őszintén magam sem tudom, hogy valaki miért látok nagyon nagyon szépnek, vagy csak simán szépnek-átlagosnak.
2023. jún. 3. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Szimmetrikus, karakteres arc. Mandula szemforma, teltebb ajkak. Jókedv, jó kisugárzás, önbizalom is nagyot javít valaki kinézetén.
2023. jún. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Szép bőr, szép haj, szép fogak, kifinomult stílus.
2023. jún. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinél más ez a dolog, az, hogy nálad mi különbözteti meg, nem tudhatjuk.

Lehet, hogy ugyanazt az embert vastagabb/vékonyabb szájjal, más alakú szemöldökkel, vagy pl. másabb orral máshogy látnád.

Lehet, hogy neked a kerek vagy épp az ovális arcforma jobban tetszik, és emiatt az általad preferált arcformát találod vonzóbbnak.


De hogy mondjak konkrétumot.. szépnek látom Jennifer Lopezt is meg Amandla Stenberget is, pedig köze nincs egymáshoz a két nőnek. (Külsőleg)

2023. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
FaceApp.
2023. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én csúnya vagyok meglehetősen, ezért nem érdekelnek a szépek.
2023. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!