Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy nő bőre kb mennyi idő...

Egy nő bőre kb mennyi idő múlva fakul ki? Vagyis mennyi idő alatt megy el e barnaság a bőréből napozás után ha nem napozik többet egy ideig?

Figyelt kérdés
Remélem érthető.

2023. jún. 7. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Huhh nem is tudom hányadik kék lagúnásfilm volt, talán a 2. Ott az egyik nő annyit volt a lakatlanszigeten, hogy a nap eléggé megsütötte és egy nő aki akkor tért átmenetileg a szigetre mondott neki, hogy ne aggódjon, majd kiszedik ezt a bőréből azt hiszem citromlével.

Szóval vannak alternatívák a felgyorsításra.

De persze magától is kijön.

Hát én szombaton végig a napon fetrengtem, szép színem is lett, de ma már sokkal világosabb vagyok.

2023. jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan, hogy nem nemfüggő kinek milyen a bőre? Minden embernek más...
2023. jún. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem az a célom hogy minél tovább barna legyek vagyis nem szeretnék kifakulni. Jó télen ki lehet de én most nem szeretnék, mert én is már napoztam. Csak ezen a héten valahogy nincs olyan idő itt hogy lehessen napozni.

De amúgy köszi a válaszokat!

2023. jún. 7. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Voltam, bocsánatot kérek, de félreértettem.

Én nekem kéne napozni még, de emberfüggő.

Az is, hogy mi a napirutinod.


Pl én azzal hogy kint mászkálok a kutyával eü séta alatt, simán fenntartom a színemet, de akkor, ha süt a nap.

De ahhoz tényleg egy egy órás sétának kell lennie.


Annak idején én így barnultam. Nem jártam strandra, de mégis volt színem és kérdezték is, hogy strandolni voltam, én meg mondtam, nem, csak kutyát sétáltattam.


Egy ismerősöm a kertben dolgozik, neki is folyamatosan megmarad a színe emiatt.


De pl ha ilyen idő van vagy csak nem járok ki hosszabb időkre, akkor elég hamar elkezd kimenni a színem.


Szombaton napoztam. Most szerda van. Ha a hasamhoz tartom a karomat, látszik a színkülönbség, de azért már nem az erősebb barna mint volt pl vasárnap. Tudom, hogy szombatra már alig fog látszani a barnulás.

2023. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Viszont amúgy van rokonom, és ebben egyet kell értsek az egyik előttem szólóval, akit én sosem láttam lebarnulva. Hiába megyünk nyaralni vagy strandolni, mindig hófehér egész nyáron. A családban rajtam látszott a legjobban, ha strandolni jártunk, mindig lebarnulva mentem haza, a többieket némiképp megfogta a nap, de ő rajta sosem látszott meg.
2023. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2023. jún. 7. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!