Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok mit gondoltok hogy...

Lányok mit gondoltok hogy ennyit adok magamra?

Figyelt kérdés

-2 hetente fodrász,borostaigazitás(4500)

-2 hetente szemöldökszedés(1000)

szolárium heti 3 ( krémmel 5000/hèt)



2021. szept. 1. 13:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Szolinál elvagtad magad. Az gáz, meg nem is egészséges. Amugy remelem ezeket azert csinalod hogy te jol erezd magad, nem azert hogy masoknak tetssz. Arat nem tudom minek irtal oda, hogy lássuk milyen “gazdag” vagy ?
2021. szept. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy havi 25 ezer igényessegre gazdagság lenne. Nem nagy tétel
2021. szept. 1. 13:37
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezert rajtam idézőjelbe. Csak akkor nem tudom minek irtad oda. Ha neked telik erre, tetszel igy magadnak, akkor csinald
2021. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Miért nem veszel egy hajnyíró gépet? Sokkal gazdaságosabb.

Szoliba? Úristen! Cicafiúkhoz még bottal se nyúlnék.

Szemöldöködet saját magad is ki tudod szedni, csupán egy szemöldökcsipesz és egy tükör kell hozzá.

2021. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudnék ilyen pasival járni, nekem ez nem férfias. Nem az elköltött összeg miatt, hanem hogy ezzel mind elmegy egy csomó szabadidő. Hozzáteszem én csak magamat tudom képviselni a "lányok"ból, a többségnek lehet más a véleménye.
2021. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Szolárium és igényesség? Talán egy lepukkadt lakótelepi suttyó közegben.
2021. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Ez nekem is túl sok. Havi egy fodrász, oszt' csókolom, egy férfitól többet nem várnék (túl az alap higiénián). Főleg, hogy ezeket amúgy otthon is simán tudja magának csinálni, a szemöldökömet én is magamnak szedem, szakállvágóval a borostaigazítás is két perces művelet, a szoli meg egyenesen túlzás. Legalábbis szerintem. De nekem nem tetszenek a cicafiúk, én a férfiasabb megjelenésű (szőrös, nagydarab, amolyan motoros vagy favágó típusú) pasikat kedvelem, lehet annak a lánynak, akinek szintén hetente van időpontja a körmöshöz vagy fodrászhoz, szoliba, ez teljesen természetes és kívánatos hozzáállás.


Keress olyan lányt, akinek így kellesz és akinek ez az ideális, ne a nagy többség ízléséhez akard igazítani magad, ha neked amúgy ez így kényelmes és jó.

2021. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Ezzel te most felvágni szerettel volna?😂kit érdekel hogy mennyit koltesz?Képzeld a párom hetente jar fodrászhoz és szakal igazitásra 10 000ft😂és?soliba a cicafiuk járnak nem a férfiak...kicsit vices kissrac lehetsz te😂
2021. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Pár ev és olyan ráncos lesz a fejed, mint az elefánt s.gglyuka. Szerintem hanyagold, máris több pénzed marad szemöldököt szedetni.
2021. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Szolárium 😂 nem mondták még, hogy már nem divat "pirított r*bancnak" lenni? (tudomAmhogy fiú vagy de akkor is) Amúgy is a heti 3 szoli rengeteg. De ha arra játszol, hogy minél előbb kapj bőrrákot akkor hajrá.
2021. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!