Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Feltettétek-e már magatoknak...

Feltettétek-e már magatoknak azt a kérdést, hogy önmagad korlátozása nélkül bármilyen életed lehetne akkor mit szeretnél?

Figyelt kérdés
2023. jún. 8. 12:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
milyen életet tervezél magadnak, ha nem önszabotálnád magad?
2023. jún. 8. 12:42
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Mit jelent az önszabotálás jelen esetben?

Tanulhattam volna tovább, lehetett volna menő karrierem, de akkor most családom nem lenne. Most a család az "önszabotálásnak" minősül? Vagy a tanulás lenne akkor önszabotálás, amiben külföldre megyek és karriert építek, és így a család marad ki az életemből?

Megvolt a lehetőségem dönteni, én így döntöttem. Bármit is dönt az ember, bármikor, a döntése akaratlanul is kötöttségekkel fog járni, a kérdés csak az, hogy ezeket a korlátokat te bevállalod-e vagy sem.

2023. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk ha nem kellene néha mérlegelni, mi a fontosabb, és mit teszek félre, akkor legalább 200 évnek kellene lennie az emberek átlagéletkorának.
2023. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2 önszabotázs= te magad állod útját a boldogságodnak

ott akkor abban a pillanatban, mikor dönteni kell, akkor mit helyezel előtérbe, a mást akkor önszabotázs igen..

2023. jún. 8. 12:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Fejtsd ki példával.
2023. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5. milyen példát irjak helyetted? Neked mi jelenik meg mikor a kérdést olvasod?

mi az az első kép ami bevillan, nem agyalni kell nem az elmét használni, hanem, hogy mit sugall neked ez a kérdés

2023. jún. 8. 14:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Konkrétan semmi
2023. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%

Fogalmazni tudni kell, nem másokat hibáztatni, hogy nem értik amit írsz.

Lehet hogy a te tolladban van a hiba.

2023. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

"Feltettétek-e már magatoknak azt a kérdést, hogy önmagad korlátozása nélkül bármilyen életed lehetne akkor mit szeretnél?"


helyett...


"Feltetted -e már magadnak azt a kérdést, hogy önmagad korlátozása nélkül milyen életet szeretnél élni?"

2023. jún. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Megöltem volna magamat tizenhat éve.
2023. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!