Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Féltettétek már ti is a...

Féltettétek már ti is a legjobb barátotokat?

Figyelt kérdés
A legjobb barátomnak bemutattam nemrég valakit akivel nemrég óta barátkozom, és azóta folyton véletlenszerűen összefutnak az utcán és nagyon jól elvannak... A legjobb barátom már olyan programra is elhívta, amire korábban csak engem...Én ismertem meg előbb ezt az illetőt és már a legjobb barátommal lassan szorosabb a viszonya, mint velem... De engem inkább az zavar, ahogy a legjobb barátom bálványozza őt.... Nem akarom elveszíteni a legjobb barátomat.... Nem tudom mit tehetnék....És folyton hasonlítgat minket, hogy az sokkal könnyebben barátkozós mint én meg stb.... Pedig a legjobb barátomnak is olyan a természete mint nekem, azaz kevés barátunk van és társaságban hallgatagak vagyunk... Talán pont ezért is lettünk legjobb barátok... Most viszont úgy érzem ez az illető közénk állhat.....

2013. ápr. 1. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
sajnos hasonló helyzetben vagyok én is... ha tényleg a legjobb barátod akkor nem fog lecserélni másra... én beszéltem a legjobb barátnőmmel és megmondtam neki, hogy zavar, hogy mindig bálványozza a másikat és hogy ne hasonlítgasson, mert én nem vagyok és soha nem is leszek olyan mint az új legjobb barátnője aki egyben a főnöke is... az lett a vége, hogy én érzem magamat kellemetlenül... de ez így van jól beszélj vele te is és mond meg neki, hogy mi bánt... ha tényleg a legjobb barátod akkor megért és nem fog megértődni ha viszont mégis jobb lesz új barát után nézned, mert ő már a másiké...
2013. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen most is féltem. Összejött egy barátjával,amolyan érdekkapcsolatban. Alig beszél velem, lóg órákról. Nem kicsit aggódok miatta. Szerinte féltékeny vagyok rá. Rá se ismertem.
2013. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Félteni és féltékenynek lenni nem ugyanaz. A kérdésre válaszolva, igen, folyamatosan féltem, mert keveset találkozunk, a környezetében ki van közösítve, és néha vannak szuicid hajlamai is. Rettegek hogy történik vele vmi.


Hogy féltékeny voltam-e rá? Bevallom igen, nem is egyszer. Most is épp az vagyok, és tudom, hogy ez nem helyes, de nem tudok mit tenni ellene, annyira szeretem és jópárszor azt érzem, fontosabb ő nekem, mint én neki. Pedig könnyen lehet hogy ez f***ság.

2018. márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!