Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyen helyzetben...

Mit csináljak ilyen helyzetben szerintetek? Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó hogy évek óta közelebbi kapcsolatba vagyok egy lánnyal( de nem szexuális nyilván, még erről nem is beszéltünk mert mindketten olyan családban nőtünk fel ahol ez nem szokás).


Én egy picivel idősebb vagyok és koránérő. Szóval tiniként én előbb maszturbáltam, előbb lettem nyitott ezekre, ő később, ezért én tapasztaltabb voltam ilyen téren. És mikor ő is nyitott lett ezekre a dolgokra(ugye hormonok tomboltak) akkor szerintem be volt rám indulva nagyon sok utalást tett arra, szerintem ha határozott lettem volna akkor, akkor simán szexelhettünk volna. De nem tettem

azóta már nincs ennyire rám indulva és nem történt már jó ideje semmilyen "utalás" felőle és ez engem nagyon bánt. Mert nekem is vonzó volt ő csak nem tudom miért nem tettem határozottam lépést.


Hogy próbáljam ezt "helyre hozni"?

Annyira bánt a dolog és mindig ezen kattogok hogy még érettségin is ez járt a fejemben, fogtam és beadtam a lapot esszé írás közben mert egyszerűen nem tudtam koncentrálni... Pedig az ilyen dolgok nem szoktak ennyire "meghatni".

Mert ugye ez úgy történt hogy tett 1-2 komolyabb utalást és utána meg hírtelen semmit, és értitek úgy éreztem hogy elszalasztottam a lehetőséget.

Nem tudok ezzel a gondolattal dűlőre jutni egyszerűen, mindig ez jár a fejemben, akármit csinálok. És nem tud nem érdekelni, sokszor nem is veszem észre és ezen kattogok. És persze mondhatjátok hogy próbálkozzak be nála, de már nem olyan a dolog mint régen. Mivel jelezzem neki ezt szerintetek?

Ma is beszélgetünk meg minden, de másabb, utalások nélküli.(Szexről azóta se dumáltunk mert ahogy írtam így nőtünk fel.)


2023. jún. 8. 21:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Nyilván gyönyörű lány, de az a kapcsolat amiből lehetett volna ez egyszerűen az egésznek olyan fűszert adott volna...
2023. jún. 8. 22:05
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán a korábbiak miatt úgy érezte, hogy csak barátnak tartod és most úgy érzi, hogy ennyiben maradtatok. Ha nem mersz beszélni vele, írj neki egy üzenetet és erősebben célozgass.
2023. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt így nyugodtan elmondhatod. Hogy nem érezted volna korrektnek azt, hogy ráhajts, pedig benne lettél volna, csak pláne, mivel idősebb vagy, neked kellett, hogy helyén legyen az eszed.

Miért nem olyanok a dolgok, mint régen? Ha simán csak a kis flörtök/utalások maradtak abba, lehet, hogy úgy van vele, hogy te akkor nem akarsz tőle semmi többet, és ezt tiszteletben tartja. Vagy lett valakije?

Ülj le vele, beszéljétek meg, és legyél vele teljesen őszinte. Tudom, nem könnyű, nagyon kiszolgáltatottá teszi az embert az, ha feltárja önmagát, az érzéseit, de inkább egy kínos helyzet vagy egy visszautasítás, amit idővel majd kiheversz, mint az, hogy harmincévesen is eszedbe jusson, hogy "mi lett volna, ha..."

2023. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!