Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi csináljak? Ti voltatok már...

Mi csináljak? Ti voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nagyon éhes vagyok és nincs mit ennem.Semmi sincs itthon,és egy fillérem sincs.Már napok óta ez van.Tegnap este volt egy szelet kenyerem és azt ettem meg.Soha nem gondoltam volna,hogy ilyen könnyen erre a szintre lehet jutni.Mit tehetnék?

2018. jan. 15. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Menj el dolgozni egy étterembe vagy üzemi konyhára.
2018. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
élelmiszerbank
2018. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Kukázz, biztos találsz ételt is, vagy üres üvegeket, amiket visszaválthatsz és lesz pénzed.
2018. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Hozzávalók sincsenek otthon? Amik alapból nem ehetők, de...

Ha van liszt otthon. Liszt+víz+pici só összekeverve, sütőben megsütve, olyasmi lesz, mint a kenyér. Nem a legjobb, de a gyomrodat kitölti.

Ha van otthon búzadara esetleg, azzal pedig vízből tudsz olyat készíteni, mint a tejbegríz (víz felforral, megcukroz, dara bele, aztán kavarod amíg fel nem szívja a vizet). Szintén elég gyorsan kitölti a gyomrodat.

2018. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
3-as jól mondja, szégyen vagy sem, nézz szét a kukák környékén. Vannak normálisabb emberek, akik kis zacskóban a kukára akasztják a kenyeret stb... Ez nagyvárosban lenne oké, ha falun élsz, megszívtad. Esetleg, ha van valami értékesebb cuccod, add be zálogba...
2018. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Még egy tipp, keresd fel a Máltai szeretett szolgálatot, azok mindig adnak gyors kaja segélycsomagot...
2018. jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Minden városban vannak karitatív szervezetek, krízisközpontok, utcai "teajáratok ".

Sehol sem kérdeznek semmit, de az biztos, hogy adnak élelmiszert, ruhát stb.

Bocsánat másoktól, de a kukázást én nem ajánlanám senkinek.

2018. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
64%
Jah, enni nincs mit, de mobil az van, vagy számítógép, hogy ide írogass. Add el a mobilod és vegyél rajta kaját.
2018. jan. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lepontoztátok a recept tippeket, holott működőképesek, saját tapasztalat. Lehet így is élni, étkezni, ha muszáj, csak kreatívnak kell lenni.
2018. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!