Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik otthonról dolgoztok! Nem...

Akik otthonról dolgoztok! Nem érzitek magányosnak magatokat?

Figyelt kérdés

Nem hiányzik a társaság? Nem hiányzik, hogy emberek között legyetek?

Van párotok vagy egyedülállók vagytok?

Nekem van párom, de még így is olyan egyedül érzem magam. Nem mert rossz a kapcsolatunk, hanem mert csak párom nem tudja kielégíteni az emberi kapcsolati szükségeimet. Annál társaságibb típus vagyok.

Ti hogy bírjátok a home officet?


2023. jún. 9. 12:41
1 2
 1/13 Metionin ***** válasza:
100%
Nem. Járok edzeni, ott társaságban vagyok és annyi bőven elég. Párommal élek. Mondjuk alapból nem vagyok egy hű de társasági ember.
2023. jún. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nem a munkatársaim a barátaim. Sőt soha nem volt munkahelyről kialakult barátságom vagy kapcsolatom, pedig jóban voltam velük munkaidőben. Munkán kívül viszont nem kerestük egymást, arra ott volt a családom és a barátaim.
2023. jún. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Az lemaradt, hogy szingli vagyok.
2023. jún. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Meetingek azért vannak online bőven.


Barátok.


Randi partnerek.


Család.


Stb. Nem hiányzik az irodai légkör, pedig mindig jófej kollegaim voltak.

2023. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyedülálló vagyok.


Annyira hiányzik a folyamatos emberek között lét, mint a púp a hátamra. A zsúfolt irodai konyha, nyüzsgő folyosó és a napi 2 tömegközlekedés pláne nyűg.


Amikor mindennapos iroda volt, a szabadidőmben nem vágytam a saját barátaimra se és a tömeget is sokkal kevésbé bírtam.


Most van erőm kimozdulni, akár csoportos tevékenységekre is, akár idegenekkel is ismerkedni.


Heti 1-2, esetleg 3 nap iroda van. Ennyi untig elegendő munkatársakból.

2023. jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Szakmailag néha hiányzik, hogy élőben beszéljünk valamelyik kollégámmal, úgy produktívabb lenne, mint online vagy telefonon, de így is megoldjuk, na meg időnként azért összefutunk.

Introvertált is vagyok, nem hiányzik az irodai nyüzsgés, sem a tömegközlekedés csúcsidőben. Amikor nyüzsgő irodában dolgoztam, hétvégén akkor tudtam feltöltődni, ha volt legalább egy nap, amikor egymagam lehettem, nyugiban. Most home office-ban vagyok és hétvégén folyton kint vagyok, sport, kirándulás, egyéb program. Hétközben is járok sportolni, barátokkal is találkozunk néha. Összességben jobb, mint minden hétköznap egy nyüzsgő irodában.

2023. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok magányos, nem élek remeteként, bár néha szívesen kiszakadnék tartósabban a nyüzsgő városból.
2023. jún. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem hiányzik, és tudod mi még, ami hálisten nincs? A reggeli kib. rohanás, az ezer ember a vonaton, hogy nemhogy reggelizni, még szrni sem volt időm...


Nyáron mire beérek már szakad rólam a víz, mert meleg van, és a melóheéyen nem lehet zuhanyozni.

Télen ellenben van 17 fok és egy ülő munkánál az hideg.


A kollégák pedig nem a barátaim, hanem munkatársak :)

2023. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos már nem otthonról dolgozom, de egyáltalán nem voltam addig se magányos, barátaim ugyanúgy voltak akkor is mint előtte meg mint azóta :)
2023. jún. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Természetes, hogy nem a munkatársai a barátai az embernek. Én egyszerűen a társaságot kérdeztem, a közösséget, hogy emberek között lenni. Heti 1-2 alkalommal én is szoktam találkozni barátokkal, családdal, élek a hobbimnak.

A munkába járás nyűgje meg persze nekem sem hiányzik :D most csak tényleg a közösség része érdekel.

2023. jún. 9. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!