Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezmiez ez a Rozika néni Tiktokon?

Ezmiez ez a Rozika néni Tiktokon?

Figyelt kérdés

Már többször feldobta a Tiktok, de nem foglalkoztam vele. Most megint live-ozott és úgy káromkodik, hogy megkérdeztem kommentben hogy miért káromkodik ennyit, erre letiltott...


Mert azért ez mégse egy Varga Irén, akin jót nevet az ember, szerintem ez már botrányos...


2023. jún. 9. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert Varga Irén micsoda? Egy művésznő aki nem botrányos?

Inkább egy alacsony IQ-val rendelkező valószínűleg mentálisan sérült ember.. aki ugyanúgy botrányos.



Én nem annyira szeretek TRASH dolgokat nézni, de rengeteg ilyen van és a minap pl ALEKOSZON röhögtem egy hatalmasat. Korábbi videóban ecsetelte, hogy milyen sajtkülönlegességet eszik amit 7.000 Ft-ért lehet venni a PENNY-ben, majd most nemrég valami videóban a hol vásárol?-ra azt találta mondani, hogy a Pennyben nem, mert oda az értelmifogyatékosok járnak.


Na ezen tényleg nagyot röhögtem.. igazából, ha így van, akkor a legjobb helyre ment sajtot venni.


Ő is egyébként egy megbotránkoztató trash alak aki még rá is játszik erre.

2023. jún. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azt gondolja, az emberek a botrányosabb fiókokat követik.

Lásd, máltai lányok (mondjuk az YouTube, nem tiktok) Az egyiknek csak ki kellett raknia YouTubera egy felháborító videót, máris mindenki róluk beszélt, megnézték őket és követték a csatornát, hogy lássák hogyan evickélnek ki a bozrányból, ezáltal még több nézettsége lett azoknak a videóknak is.


Na már most, "Rozika" is felháborítóan viselkedik és máris van valaki itt, aki róla beszél, Te, akit megbotránkoztatott, akiben myomot hagyott a viselkedése és a többi Gyakorizótól kapni fog több nézettséget, mert páran rákeresnek ezután, hogy ki is ő.

2023. jún. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazad van, de azért Irénke nem hasonlítható össze ezzel az öregasszonnyal. Jó, Irénnek is vannak káromkodós videói, de ez a Rozika néni állandóan káromkodik, ami vicces lehet elsőre, de szerintem elszomorító.


Alekoszon én is sokat nevetek, kedvencem a piramisos története...😂

2023. jún. 9. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!