Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A halál valójában megváltás?

A halál valójában megváltás?

Figyelt kérdés
A halál nem csak ettől az életnek nevezett 3d-s mátrixból menekít meg, hanem a testnek csúfolt húsköpenytől is az összes alantas vágyaival együtt. Lehet engem nyugodtan őrültnek nevezni, de ha jobban belegondolsz igazam van.

2023. jún. 13. 12:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Nem nincs igazad. Már alapvetően csak az a hülyeség hogy 3d-s mátrixról beszélsz meg ilyenek. Olyanok vagytok mint a laposföld hívők csak már ti a mostani "fejlett" civiliáziónak az okoskodói vagytok pedig síkhülyék.
2023. jún. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Rosszul gondolod. A halál minden döntési lehetőségedet lezárja.
2023. jún. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%

Őrült vagy és nincs igazad. Van egy szűk kör, ahol az eutanázia engedélyezett és nyitva áll (ekkor megváltás), mindenki más szedje össze magát és ne picsogjon, mert mindenre van megoldás ("Tiszta szívvel betörök,

ha kell, embert is ölök.").

2023. jún. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
Vajon a Wachowski nővérek tudatában vannak, mennyi embernek átmosta az elméjét az a bizonyos 1999-es filmjük?
2023. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
A halál mindenre megoldás - Sztálin
2023. jún. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézőpont kérdése. Egyes emberek megváltásként gondolnak rá, míg másoknak pont a legnagyobb félelme.
2023. jún. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Egyrészt igen, másrészt csak meg értelmetlenebbé teszi a létezést
2023. jún. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Attóo függ, kinek milyen élete van. Számomra igen mert az életem csak szenvedés, amibe szánalmasan próbálok fizikai kielégüléssel örömöt erőszakolni, de ezek is csak üres kémiai reakciók a testemben. Másnak meg a halál pont a legnagyobb félelme, mert annyira élvezi az életét hogy legszívesebben örökké élne.
2023. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez a húsköpeny megfogalmazás nagyon tetszik. Igen, pl egy nagy beteg embernél valóban megváltás a halál.
2023. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazad van, én is így gondolom ahogy te. De attól még tudom hogy vannak emberek akik élvezik az életet és nem szeretnének elmenni innen.
2023. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!