Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs merszem a fővárosba...

Nincs merszem a fővárosba jelentkezni munkára, mert ha mégsem tetszene, akkor ciki lenne visszajönni vidékre. Hogy lendüljek túl a holtponton?

Figyelt kérdés

2023. jún. 14. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Mirt, ha tetszik majd, de más helyzetbe kever az élet és azért kell visszamenned vidékre, az miben másabb, mintha kapásból rossz helyre mész?


Plusz szerintem bután állsz hozzá a kérdéshez.

2023. jún. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy bután állok hozzá, viszont neked igazad van. Az élet kiszámíthatatlan.
2023. jún. 14. 01:49
 3/5 anonim ***** válasza:
3%
Budapesti vayok,ha a belvárosban lax,en szivesen pátyolgatlak. N
2023. jún. 14. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk egy valamire értelmes felnőtt tájékozódik, nézegelődik előtte, felméri milyen munka lehetőségek vannak stb, és ha egyértelműen jobb, és vonzóbb, akkor meg se fordul a fejébe hogy mert ha nem tetszik akkor mi van.

Pont most akarok énis elhúzni innen putri Zala végéből Pestre az itteni nulla lehetőségek és kilátastalanság miatt. Rengeteg állást nézek, pályázok, YouTube videókat nézegetek a pesti közlekedésről, Pestről ilyeneket, Bkk oldalát nézegetem, ismerkedem a közlekedéssel, Google Maps-ot nézem, ismerkedem a területtel, utcakép nézetben barangolok stb.

Szerintem ha valaki eltökéli magát arra hogy elmegy, az azért teszi mert helybe olyan sz*rok a lehetőségei hogy meg se fordul a fejébe hogy mi van ha ott nem tetszik

2023. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vedd alapul, hogy a fővárosban több lehetőséged lenne. Ha nem jön össze az egyik, akkor könnyebben találsz mást ott, mint vidéken.
2023. jún. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!