Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem becsül?

Miért nem becsül?

Figyelt kérdés

Először is a barátom elkezdett azzal viccelődni, hogy felszedi az egyik kolléganőjét, neki amúgy is nagyobb melle van, mint nekem, erre mondtam, hogy csak nyugodtan. Utána mondta, hogy csak viccelt, ne vegyek már mindent komolyan, amit mond. Utána mondtam, hogy én is keresni fogok mást férfit, akkor azt mondta beveri a fejem, de csak viccelt.

Erre mérges lettem, és elkezdtem vele csúnyán beszélni, hogy miért beszél így velem, erre megütötte a karomat, hogy hallgassak el, nem teljes erőből, de azért kicsit megéreztem, nem fájt, de rosszul esett, és erre volt képe azt mondani, hogy én csak mindenen nyávogok, és hogy csak viccből csinálta ezt.

De ennek ellenére mindig elmondja, hogy szeret, és ha szakítanék vele, akkor bele lenne betegedve, és hogy csak olyan férfit találnék, akinek csak szexre kellenék.


2023. jún. 14. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy miért nem becsül, de te miért nem becsülöd magadat? Miért vagy egy olyan mellett, aki nem becsül? Sőt, nem csak hogy nem becsül, de még bántalmaz is?


"csak olyan férfit találnék, akinek csak szexre kellenék"

És te meg ezt elhiszed.

Miért, egyébként neki mire kellesz? Szexre, meg hogy legyen, akit bántson. Ennél akárhol találsz jobbat.

2023. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
A csávónak idegkezelési gondjai vannak, te meg mindent komolyan veszel. Ebből a párkapcsolatból csak a baj lesz jobb minél előbb véget vetni neki mielőtt elfajulnak a dolgok.
2023. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk volt ilyesmi szórakozás mostanság-de mi elnevettük a végét, és semmiféle fizikális probléma nem volt. Mert az egyetlen fazon akire a férjem ugrik, az az exem aki közvetlenül előtte volt. Semelyik másik fazonra nem ugrik, bárhogy is szórtakoztam vele-csak erre az egyre:D
2023. jún. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2+1 Én is így gondolom.


Más a humor, és más az amikor már a végét járják a felek és elég egy szikra, hogy oltári cirkusz legyen.

2023. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért vagy még vele?
2023. jún. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menekülj! Így kezdődik az elnyomás. Először csak szóban ,,viccként", aztán már komolyan, végül lerombolja az önbizalmad, és ha már csak egy roncs vagy, azt tesz Veled, amit akar...
2023. aug. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!