Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnék szakítani? A...

Hogyan tudnék szakítani? A barátnőm nem becsül meg, nem akar hosszú évek óta a feleségem lenni, nem akar gyereket tőlem, folyton én vagyok a rossz... Hogy tudnék végre elszakadni tőle?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem és ezért nagyon nehéz. Már volt olyan, hogy azt mondtam, kész, nem bírom tovább és elmegyek, de aztán 1 hét után ír és próbál kiengesztelni - eddig sikerrel.


De tényleg annyira odaadó vagyok, szerető, törődő, segítő, megértő, évről évre sikeresebb ember vagyok, hogy tényleg úgy érzem, hogy nem érdemlem meg ezt a bánásmódot.


De nem tudom egyszerűen elhagyni a szeretetem miatt. Valami drasztikusnak kellene történnie, hogy megtörténhesen végre. De nem akarok hűtlen sem lenni, mert akkor bemocskolom magamat erkölcsileg. Azt sem akarom, hogy pl szakítok vele és utána, még aznap elmegyek ismerkedni, mert nem akarok más lányokat pótléknak használni.


Kezdek megőrülni. Van esetleg valakinek valami tapasztalata, tanácsa?


2023. jan. 29. 16:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Fejben le kell zárni először is. Aztán pedig oda állni elé és a szemébe mondani, hogy ez így nem működik tovább a részedről mert teljesen más az elképzelésed az élettel kapcsolatban. Sírni fog, földhöz fogja verni magát, öngyilkossági fenyegetésekre stb.. készülj fel. Ne gyengülj el.
2023. jan. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
36%
Igen, van. Növessz fas*t! Mert akármelyik éppeszű csaj megtudja, mekkora papucs vagy, senki nem fog veled szóba állni.
2023. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Képzeld, erre ő tudod hogyan reagál? "Oké, akkor ez van". Ő nagyon jól érzi magát egyedül a kis komfortzónájában. Szóval igazából, ha nem gyengülnék el egy hét múlva, ő ezt elfogadná és élné tovább az életét.
2023. jan. 29. 16:46
 4/26 A kérdező kommentje:
#2, kár, hogy a nők papucsnak tartanak a szeretetemért.
2023. jan. 29. 16:47
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
Olvassál utána a nárcizmusnak. Ennek lettél az áldozata. Légy már férfi és becsüld meg önmagad, ami azt jelenti, hogy többre tartod magad egy liba játékszerénél. Menjél pszichológushoz, mert a személyiségfejlődésedet mi nem tudjuk üzenetekkel elérni. Amúgy az hogy jött, hogy a szakítás után azonnal neki kéne állnod hódítani? Nem akarsz, tehát nem állsz. Nem értem a problémát.
2023. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Jo gondolat a pszichológus. Úgy tűnik, hogy külsős segítség kell, hogy ki tudjak törni ebből az érzelmi börtönből.
2023. jan. 29. 16:50
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

#3

Te tényleg ekkora pacsker vagy? Kb szó szerint kijelenti, hogy nem vagy fontos meg nem is kellesz neki és te még így sem tudtad kidobni?..

2023. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
A papucsság azt jelenti, hogy ő kihasznál és lexar téged de te mégis úgy tepersz érte, mint egy kiskutya. Ez minden normális nőt taszít.
2023. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
A nárcizmus valóban esélyes lehet. Egykori barátnőm pont ugyanígy viselkedett. Áldom az eszem, hogy el tudtam szakadni tőle. De nagyon nehéz volt. Értem miről beszélsz. Iszonyatos függőséget ki tudnak alakítani. Lépj mielőbb. Ne agyalj, csak menekülj!
2023. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt?Mit tesz,amiért ugy éezed nem becsül meg?
2023. jan. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!