Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy büdösítet...

Volt már olyan, hogy büdösítettetek valamivel és kellemetlen helyzet volt belőle?

Figyelt kérdés

Nem vagyok rá büszke, de egyszer nem bírtam visszatartani és sikerült egy elég büdöset fingani tesióra előtt a lányöltözőben. Hanghatás nem volt, szaghatás annál inkább. De azzal a lendülettel ki is mentem a mosdóba, majd röviddel utána vissza, de akkor már én is mondtam hogy büdi van és mindenki találgathatta hogy ki volt az...

Máskor mentünk haza suliból, hárman tartottunk egy irányba és útközben nagyon büdöset éreztünk. Beszéltük is hogy mitől lehet, de nemsokára mindenki hazaért, és otthon láttam hogy én léptem bele a kutyasz.rba...


2023. jún. 16. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezek a dolgok bárkivel előfordulhatnak.
2023. jún. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!