Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezért érdemes lenne pszichológ...

Ezért érdemes lenne pszichológust váltanom?

Figyelt kérdés
Olyan kínos helyzetbe hoztam magam a saját pszichológusom előtt, már rögtön kb 2 alkalom után, hogy elgondolkodtam rajta hogy ezért menjek-e máshoz, ebben kérnék véleményeket, ki mit tenne a helyemben.

2023. márc. 3. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
A te pénzed, arra költöd, amire szeretnéd. Ha rossz érzést okoz benned, akár a te hibádból, akkor hogyan akarsz majd az alapproblémádra koncentrálni? Akkor csak pénzkidobás.
2023. márc. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az én hibám volt, és ez igaz én pénzem persze, csak egyébként meg nagyon kedves és szimpatikus is, tehát szívesen járnék hozzá ezért nem tudom mit csináljak.
2023. márc. 3. 20:47
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Elmúlik a feszélyezettség vagy nem? Hogyan múlik el; magától vagy meg tudod beszélni vele?
2023. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy őt érintő dologgal kapcsolatban mondtam neki valamit, amivel nem volt semmilyen rossz szándékom, csak utána hogy láttam rajta a meglepődöttséget, esett le hogy valójában nem kellett volna. Úgyhogy gondoltam rá hogy bocsánatot kérek tőle, ha utána is fog zavarni akkor lehet váltani kell sajnos.
2023. márc. 3. 21:31
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha őt zavarja akkor elküld gondolom és nem fogja muszájból azt mondani hogy nincs gond.
2023. márc. 3. 21:33
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem, ha profi, akkor nincs gondja.
2023. márc. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
29%
Nem fogja felvenni az ilyesmiket, nyugodj meg. Ez a munkája.
2023. márc. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Lehet, vagyis remélem hogy így van.

Csak tényleg eléggé meglepődött szerintem, és mondott is valami ilyesmit hogy az ő dolga, de teljesen nyugodtan és ezzel el is intézte. Azóta azon gondolkodom hogy mennyire hülye voltam, és hogy normál esetben már elküldött volna valamerre.

Azért szerintem bocsánatot kérek tőle, és ha nem akar velem dolgozni akkor csak elmondja, ahelyett hogy megjátszaná.

2023. márc. 3. 22:30
 9/9 anonim ***** válasza:
13%
Jó ötlet
2023. márc. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!