Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy akárkivel...

Miért van az, hogy akárkivel ismerkedni, barátkozni próbálok, a mások szemében mindig zaklatás kategória? Nagyon sokszor a fejemhez volt már vágva közösségben hogy én zaklatom XY-t

Figyelt kérdés

Legutóbb pl. a munkahelyemen ahol legutóbb dolgoztam. Egyik fiatalabb raktárossal próbáltam barátkozni, amikor láttam mindig odamentem hozzá (függetlenül attól hogy volt-e konkrét mondandóm, kérdésem hozzá, csak hogy beszélhessek vele pár szót mindenképp), meg a raktárosok irodájába is bemászkáltam hozzá ahol dolgozik. Eleinte úgy tűnt nem zavar ez senkit még biztattak is hogy simán bemehetek oda nem baj, de aztán elkezdte szúrni a szemüket hogy ott suttogok bele a fülébe neki hogy a többiek ne hallják meg közel hajolok hozzá, belemászok az aurájába. Legvégén ki is lettem tiltva az irodából. Meg írni is írok sokat ennek a munkatársamnak, néha a falujában is sétálgatok egyet de nem hozzá megyek, csak úgy sétálni. De mindez őt nem zavarja azt mondja. Mondjuk már heti egyszer ír csak vissza kb. eddig se írt túl sokat, de ennél többet. Többiek, a munkatársai meg mégis azt állítják hogy én zaklattam őt meg biztos örül hogy már nem dolgozok ott és megszabadult tőlem.

De ugyanez megvolt az egyetemen is, középiskolában is, ha valakit megkörnyékezek, próbálok barátkozni vele, mindig jön az hogy én zaklatom a másikat. Mindig ez a zaklatás, annyira imádnak az emberek ezzel a szóval vagdalózni, gyanítom hogy nem is tudják mit jelent valójában ez a szó. Miért zaklatás ha barátkozni próbálok?


2023. jún. 18. 02:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Kerdezo,

Az emberek dolgoznak,haztartast vezetnek,sportolnak,talLkonak a barataikkal. Tehat te egy szelete vagy az eletuk tortajanak.

Tehat ha baratkoni akarsz,akkor keresd meg uzenetben ,h ajanlj idopontot egy talalkozohoz. Ha nem ir vissza ,ne irj. Vard meg ,amig az o utemeben reagal. Azaz ugyelj ra,h ne legyel sok.

2023. jún. 18. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 szatam9a ***** válasza:
32%
Lehet nem vagy szociálisan vonzó ember. Keresd magadban a hibát. Mit tettél amivel idegesítheted a másikat.
2023. jún. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

„amikor láttam mindig odamentem hozzá (függetlenül attól hogy volt-e konkrét mondandóm, kérdésem hozzá, csak hogy beszélhessek vele pár szót mindenképp)”

„a raktárosok irodájába is bemászkáltam hozzá ahol dolgozik”

„suttogok bele a fülébe neki hogy a többiek ne hallják meg közel hajolok hozzá, belemászok az aurájába”

„írni is írok sokat ennek a munkatársamnak”

„néha a falujában is sétálgatok egyet de nem hozzá megyek, csak úgy sétálni”

Ha ebből neked tényleg nem esik le, akkor valami terápiára lenne szükséged társas kapcsolatok terén. Már olvasni is fullasztó volt.

2023. jún. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
Attol fugg hany eves vagy mert ha 40-50 es fiatal sraccal akarsz baratkozni az eleg fura
2023. jún. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Heti 1x ir vissza ez tudod mit jelent? Azt hogy leszarja mi van veled es jobb lenne ha bekenhagynád
2023. jún. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Munkaidőben a helyeden kellene dolgozni és nem máshoz közel állni 10 centire meg suttogni, az már intim zóna.
2023. jún. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Mert mondjuk túl erőszakosan nyomulsz
2023. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk nagyon durva vagy, csoda, hogy még nem ment a HR-re.


Ha az én aurámba mászkálnál, meg írogatnál és napjában többször koslatnál utánam már rég cégen kívül találtad volna magad.


Te mentálisan beteg vagy.

2023. jún. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem akar buzulni veled
2023. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Nálunk volt egy srác... D.-nek nevezték és hát elég fura volt.... Konkrétan mintha ő írná le. Lehet te vagy az D...?
2023. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!