Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne ragadja...

Mit csináljak, hogy ne ragadjak be mindig az “aranyos kislány” kategóriába?

Figyelt kérdés

Eleve az a típus vagyok sajnos, aki súlyos évekkel néz ki fiatalabbnak a koránál, ezért elsőre mindig tininek néznek az emberek, pedig már 20+ vagyok. Ennek sajnos megiszom a levét az ismerkedésnél is, mert a legtöbben nem potenciális partnert látnak bennem, hanem egy aranyos kislányt, annak ellenére, hogy a viselkedésem, megjelenésem a koromnak megfelelő.

Mit lehet ezzel kezdeni?



2023. márc. 17. 20:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Örülj neki.
2023. márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Minek is?

- Mindenki alábecsül, mert elsőre gyereknek néznek.

- Fent leírtam, hogy a társkeresésnél is hátrány.

- Talán majd 80 éves koromra komolyan fognak venni az emberek.

- Nagyon örülök.

2023. márc. 17. 20:16
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Sportolj, ami ad önbizalmat.
2023. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem is örülnöd kellene neki. Használd ki, élvezd az életet, aztán majd 30 körül ráérsz komoly kapcsolatot találni. Addigra talán már nem fogsz tizenévesnek látszani.
2023. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Noren1989 ***** válasza:
81%

A viselkedésed, modorod milyen egy ismerkedés alkalmával?


Amúgy illik hozzád esetleg valami öregesebb öltözködési stílus, vagy hajszín?

2023. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ez ne haragudjatok, de nem segítség. Nem örülök neki. Jó, nem azt mondom, hogy jobb lenne, ha 40 évesnek néznének, de ez akkor is skatulya, amitől nem lehet szabadulni. Sajnos családi vonás.
2023. márc. 17. 20:26
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Noren válasza miért nem segítség? A fizikai alkatodat intrúzív beavatkozások nélkül nem tudod megváltoztatni, akkor marad az öltözkődés és a megjelenés, amivel "felnőttességet" komolyságot lehet sugározni, meg persze a személyiség.
2023. márc. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Noren1989 ***** válasza:
72%
Nyugi, szerintem az én válaszomat nem látta a kérdező, mikor elkezdte írni a sajátját.
2023. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt velem is. Az idősebbek ritkán vettek komolyan a kinézetem miatt. Azért 17-től kezdve elég sok udvarlóm volt, főleg korombeliek. De én amúgy se szerettem a sokkal idősebb fiúkat úgyhogy ezzel nem volt gondom. Ezt mondjuk valamilyen nőies ruházattal simán meg tudod oldani. Semmi extrára nem gondok, csak pl egy kisebb sarkú cipő, szandál, szűkebb felső ha jól áll, vagy valamilyen ruha, yan amikben jól is érzed magad.

De ha te vagy a melegítős tornacipős lány akkor még fiatalabbnak fogsz kinézni. Ezeket inkább csak otthon hord.


Majd ez változni fog pár év múlva, kb 30 évesen még már örülni fogsz ennek a családi vonásnak esészen öregkorodig.

2023. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Hétköznapokon a megjelenésem “casual”, de a boltba vagy a parkba simán felveszem a melegítőt. A viselkedésem a koromnak megfelelő, nem vagyok se hinchánc, se koravén. Ha komolynak kell lenni, akkor tudok az lenni, viszont laza, humoros is tudok lenni.

Pontosan az a fő problémám, hogy egy tőlem idősebb tetszett meg és még csak kimutatni se merem, hogy megtetszett, mert szinte száz százalékig bizonyos vagyok benne, hogy nagyjából kinevetne, hogy mit akarok tőle. Sajnos van ilyen tapasztalatom.

2023. márc. 17. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!