Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Velem van a baj, ha rászoktam...

Velem van a baj, ha rászoktam a gore, durva esetek/videók nézésére?

Figyelt kérdés
Szeretem nézni ha valaki szenved, ha vér van és valami tényleg igazi eset. Úgy érzem a megszállottja lettem amiatt, hogy a bennem lévő feszültséget néha leadjam, azóta napi szinten ilyeket nézek. Viszont tanulmányozni is szoktam az eseteket, hogy éppen mit látok. Egyáltalán nem fura ez nekem, viszont már valakinek megemlítettem, hogy láttam halottakat nem csak koporsóban és ő nem vette túl jól ezt tőlem.

2023. jún. 18. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Már én is csak így tudok kielégülni.
2023. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
61%
szia szerintem fontolóra kéne venned, hogy felkeresel egy orvost vagy egy terapeutát. Ők segíthetnek neked az érzéseid kezelésében és megérthetik, hogy mi állhat a háttérben. Ez segíthet abban, hogy jobban megértsd és kezeld a jelenlegi helyzetet
2023. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Engem is ez tölt fel adrenalinnal, vagy izgat fel szexuálisan, attól függően, hogy mi a szenvedő neme. Nálam még gyermekkorban kezdődött, amikor videón láttam ahogy a csecsenek egy foglyot lefejeztek, azóta is tart. Terápia szerintem segítene feltárni az okot nálad, a neurotipikus embereknek viszont ne hozd fel ezt a témát, mert nem szeretik.
2023. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Igen veled van a baj. Mindenképp fordulj szakemberhez.
2023. jún. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nem akartam belevinni a szexualitást ebbe, egyáltalán nem érint így az egész. Tudom hogy vannak ilyenek is, de én nem ezek közé tartozom.
2023. jún. 18. 22:48
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Pszichológus szükséges.
2023. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Megszállotja lettél, így már nagyon nincs rendben, keresd szakembert sürgőssen.
2023. jún. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!