Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem volt ez eléggé...

Csak szerintem volt ez eléggé durva egy kutya miatt?

Figyelt kérdés

A metrón utaztunk, és a kisfiam elkezdte a mellettünk ülő kutyájának a fülét piszkálni, de semmilyen bántó szándékkal.


Kérte a gazda, hogy fejezze be, erre a kisfiam elkezdte böködni a kutyát, erre leordította a fiam és engem, de úgy, hogy az egész metró hallotta, hogy a kutyám nem fog bántani téged, de ha mégegyszer hozzányúlsz, akkor anyukád combján töröm el derékszögben a kezedet, világos volt?


Megjegyeztem, hogy nagyon otromba volt, és kifogom kérni az esetről a metrón készült kamera felvételeket, és eljárást fogok kezdeményezni.


Arrébb is mehetett volna, ha nem tud normálisan beszélni, ha támadó szándéka lett volna a fiamnak akkor megértem, de egy ilyen játékos közeledésben nem látok semmilyen problémát.


2023. ápr. 14. 12:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell piszkálni a kutyát és nincs probléma. Neveld meg a gyereked
2023. ápr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%

Minden mai sztereotípiát sikerült elsajátítanod a sz*r szülőkről. Gratulálok.


Az rendben lenne, ha a Te gyerekedet fogdosná valaki a metrón, persze semmiféle ártó szándékkal?

2023. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
93%
Nehez elhinnem, hogy ennyire ostoba vagy. A gyerek nem tehet rola, vagy hagyjuk inkabb, de te vagy a szulo.
2023. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem vagy troll, amit picit kétlek, akkor 1. neveld meg a gyereked 2. adj hálát az égnek, hogy nem valami vérfarkas ült melletted a metrón, ami erre már rég leherapta volna a gyereked kezét, és még akkor sem lenne teljesen jogos a felháborodásod
2023. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
93%
Tipik debil magyar szülő. Ha azt mondják a rühes kölködnek, hogy ne piszkáljon valamit, akkor ne piszkálja. Neveld meg. Nehogymár másnak kelljen elviselnie a neveletlen kölköd.
2023. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
97%

Valóban nem kellett volna azután is böködnie a kutyát miután rászólt, hogy fejezze be. Gondolom tele lett a hócipője. Mondjuk az ő stìlusa se semmi.

Te miért nem szóltál a gyerekre, hogy ne nyúljon hozzá?

2023. ápr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
95%

Igaza volt a kutyatulajdonosnak.

Tipikus neveletlen hülyegyerek nem ért a szóból, de mitől is lenne normális, ha az anyja se értelmesebb egy fokkal sem?

Ha megharapta volna a gyereket a kutya még te lennél felháborodva.

2023. ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is itt főleg te vagy a ludas (és tegyük hozzá, hogy nekem is kisgyerekem van). Ha szólnak, hogy hagyja békén a kutyát, akkor rászólok én is, vagy átültetem a másik oldalamra, hogy ne érje el. Az ő biztonsága érdekében is, amúgy is meg kéne tanítani, hogy nem nyúlunk másik állathoz, amíg a gazdit meg nem kérdeztük, hogy szabad-e. Ha nemet mond, tudomásul vesszük, és megpróbálom elterelni a gyerek figyelmét, vagy arrébb megyünk, ha máshogy nem megy. És ha odakap a kutya, mert eltalálja egy fájó ponton, pl. a szemén? Vagy fordítsuk meg a kérdést, mi lenne, ha egy másik gyerek a te fiad fülét piszkálná, és amikor rászólsz, akkor még böködné is? Nem értek egyet azzal, hogy a gazdi kiabált, és azzal sem, amit mondott, de jogos volt a felháborodása. Különben meg ne nevettesd már ki magad, milyen eljárást kezdeményezel? Valaki kiabált a pici fiacskáddal? És akkor mi lesz, börtönbe csukják érte? Nem körülöttetek forog a világ, nyisd ki a szemed.
2023. ápr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Normális szülő maga szólt volna rá a gyerekére.

Nekem már az ciki lett volna, hogy másnak kell rászólnia, mert nyaggatja a kutyáját.


"Arrébb is mehetett volna"

Ti is, ha már a gyereked nem képes viselkedni.


"eljárást fogok kezdeményezni"

Kíváncsi leszek, milyen eljárást.


Jó nagy bunkó vagy a gyerekeddel együtt, kérdező!

2023. ápr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
96%
Meg kellene tudni nevelni a gyerekedet, hogy a nem az nem. Az ember szepen megkerte hogy hagyja beken azt az allatot, ezek utan Neked mint “szulonek” kellett volna nyomatekositanod a gyerekedben, ha mar a Tied, hogy hagyja beken. Erre ugyanugy nekiallta piszkalni, Te meg szo nelkul vegignezed. Gratulalok, sok eszed lehet. Ha meg ne adj isten megharapta volna a kutya, te lettel volna a legjobban felhaborodva. Szanalmas.
2023. ápr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!