Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az miért van hogy ha valakinek...

Az miért van hogy ha valakinek éppen valami baja, nyűgje van, velem egyből bunkóznia kell?

Figyelt kérdés
Alapból nem sokan állnak szóba velem, de azt is csak hogyha jó a kedvük. Nekem általában rossz a kedvem, de ha nekik is az, egyből el is fordulnak tőlem, meg bunkóznak velem hogy most hagyjál meg ilyenek. És kis apróságok miatt is minthogy pl. éppen nem sikerült egy egyetemi vizsgája most hagyjam békén mert rossz a kedve. Nekem ezeknél azért komolyabb gondjaim vannak az életben pedig. Velem miért kell mindig bunkózni mindenért, mindenkinek?
2023. jún. 21. 03:02
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

"Nekem általában rossz a kedvem"


Na ezért. Nem hiányzik nekik, hogy lehúzd ôket. Senki se szereti a morcos, negatív embereket. Ha épp jó hangulatban vannak, van rád energiájuk, de ha nekik is megvan a maguk baja, elkerülnek, mert csak rontasz rajta.

2023. jún. 21. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Az emberekre az a jellemző, hogy - akármi is (nem) történik velük, - a saját problémáikat vélik mindig a legnagyobbnak. Hogy ez jó-e így, nem tudom, de ettől ez még nem fog semmit változni.
2023. jún. 21. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hagyod őket békén?
2023. jún. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki akar valakit maga köré akiből árad a negatívság? Most komolyan. Gondolkodj már el kicsit azon amit írtál...
2023. jún. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudja/akarja kezelni a helyzetet, így ezt a "megoldást" választja.
2023. jún. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!