Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 3.napja nem ettem szo szerint...

3.napja nem ettem szo szerint semmit, de egy grammot nem fogytam. Miert? Mikor fogok?

Figyelt kérdés

Kaven kivul semmi nincs a gyomoromban. Vizet is kb 2 poharral ittam meg naponta.

Ez van 3 napja, de egy grammot sem fogytam.

Nem tudom szamit e de 70 kilo vagyok. Mikor fogok fogyni es eddig miert nem ment le 1 kilo sem?


2023. jún. 21. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
A leírás alapján akkora kretén vagy, hogy számomra kétséges, hogy tényleg le tudnál olvasni egy mérleget.
2023. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem is jött ki semmi :D

De nem ez a fogyás módja. Így a belek tartalma távozhat, könnyebb lehetsz 1-2 kilóval, laposabb lehet a hasad. De ez nem fogyás. És nyilván nem is lehet folytatni.

Max. 1-2 nap, műtétek előtt, után szokták ilyen koplalásra fogni az embert. Máskülönben semmi értelme és nem is egészséges.

2023. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Még egy kicsit folytatod ezt a baromságot és eggyel kevesebb hlye lesz a világon. Caput. Tartós tejet ne vegyél.
2023. jún. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Majd a kórházban holnapután megmondják.
2023. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Te is júniusban jöttél rá, hogy nem strand kompatibilis a tested, és most több hónapnyi zabát a lehető legdrasztikusabban akarsz megoldani? Amit csinálsz, abba csak belehalni lehet, ha nem jutsz időben kórházba. Főleg most, hogy bedurran egy kis kánikula, a tested pedig nem bírja a hősokkot, a kiszáradást és a teljes tápanyagmegvonást.


A jéghideg verejtékben úszás sem a fogyás jele, hanem hogy hamarosan feladja a szíved.

2023. jún. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem fogsz így jártál. :))

Komolyra fordítva, kb 3-4 nap, nem evés alatt használ fel, egy átlagos szervezet 1 kg zsirt. Tudni kéne mennyi kaloria van a kávéban.

Kb 1 kilóval biztos kevesebb vagy, de lehet hogy nem elég pontos a mérleged, hogy ezt megmutassa.

2023. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert idióta vagy. Ha nem eszel rendszeresen, a szervezeted elkezd raktározni. Azaz amit a 4. napon megeszel, azt el fogja tartalékolni, mert tudja, hogy nem kap rendszeresen kaját. Ezért kell minden nap többször keveset enni.


Amúgy meg ha nem pasit akarsz fogni magadnak, akkor mindenki leszarja hogy nézel ki a strandon.

2023. jún. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudni. 2-3 hét után már valószínű fogynál, de nem ajánlom:)

Én egyszer, kíserletképp 8 teljes napig nem ettem semmit, ( eddig bírtam), csak vizet ittam. Semmit nem fogytam. Egy dekát se.

Amúgy nincs semmi értelme, hogy így kínozd magad. Normális mértékletes étrenddel, + mozgással le lehet fogyni, éhezés nélkül. Én is megtettem.

2023. jún. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7. Te sem vagy okosabb. A szervezet nem raktároz semmit sem, az alapanyagcsere csökken le/ adaptálódik az aktuális testsúlyhoz.
2023. jún. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!