Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mi lehet annak az oka hogy a...

Sz szandi kérdése:

Mi lehet annak az oka hogy a 2honapos babam nem hizik rendesen? Legalább is a védőnő szerint.3000grammal született 3030 grammal hoztuk haza ma 4120 grammot mertünk februar 17én lesz 2 honapos.

Figyelt kérdés
Apuci is vékony alkat akár mennyit eszik nem látszik rajta. Lehet hogy a génrk teszik? Egyébként eszik rendesen van hogy 2,5-3-4 oránként 100-120 140 milit. Pisis pelus van bőven kakis pelus napi 2-3.

2017. febr. 11. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen hízik. Pont.
2017. febr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Az én babám is kb.ilyen ütemben hízott, pedig ő nagyobb súllyal, 3650 grammal született. Havi 600-nál töbet sosem hízott. Gyerekorvosunk folyamatosan csinált vér és vizelet tesztet, minden rendben volt és van vele. Most 13 hónapos, kicsivel több, mint 9 kg. Egyszer sem volt beteg, teljesen egészséges. Ilyen alkat, én is alig vagyok 48 kg vaságyastul.
2017. febr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs gond a hízásával.
2017. febr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Szerintem sincs gond, ha ez a hózás egyenletes. Akkor lenne gond, ha hízna, hízna, aztán egyszercsak elkezdene a súlya stagnálni, vagy csökkenni. De azért akkor nem is lenne kiegyensúlyozott...
2017. febr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
az enyemek az elso 2 honapbab 1 kg felett hiztak, de ugy tudom a havi 600 mégnormalis. szerintem etesd ahogy eddig, hajo kedvu es jol alszik akkor eleg neki ennyi
2017. febr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, nekem védőnőm azt mondta, 2 hónap alatt kell olyan 1 kilót hízni, ez pedig megvan. egyébként hetente 150 gramm a minimum, ez is megvan. nálunk is doktornő egy kicsit szigorúbb, ő elvárja a heti 200 gramm hízást. sose hízott annyit kislányom, de semmi baja nem lett tőle eddig, nem hiszem h lenne is. nem egy tankönyvi példa, minden ember és minden baba más.
2017. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!