Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet, hogy még egy...

Baj lehet, hogy még egy grammot sem híztam a mérleg szerint, és ikreket várok?

Figyelt kérdés
Ma lettem pont 15 hetes. Az első 2 hónapban nagyon rosszul voltam fogytam is 5 kilót. 66 voltam, most 61 kg. Hányni ritkán hánytam, de a hányinger erős volt így enni is alig bírtam. Hústól is megundorodtam azt azóta se eszem, de már halat megtudom enni. Azért már többet eszem,mint azelőtt igaz ígyis keveset, és főleg ilyet, hogy édesség, sajt, rántott zöldség, joghurt, néha hal. Eddig a terhesség előtt sem voltam nagy evő, mármint imádtam enni, de nagy adagot nem bírtam, inkább többször ettem keveset. A hasam már azért látszódik, főleg ha olyan felsőt veszek fel jól ki is hozza :) de a mutató a mérlegen ragaszkodik a 61 kilóhoz, nem megy feljebb. :( Ez normális?

2018. júl. 16. 09:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a baba rendesen fejlődik addig nincs ezzel semmi baj.


17 hetes kismama vagyok és egy dekát nem híztam még én sem. De én ennek csak örülök, eszembe sem jutna aggódni emiatt.

2018. júl. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
34 hetes vagyok ikrekkel:) a terhesseg eleje ota 5kg t hiztam osszesen. Szoval nincs ezzel gaz:) ha a babaid fejlodnek rendesen semmi okod ezen aggodni
2018. júl. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor nemcsak én vagyok így ezzel:) múltkor még rendben volt minden uh-n, most megyek 31én megin, izgulok már most, remélem nem lesz gond :/ 😕
2018. júl. 16. 10:09
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem kell felhizlalni magad. Pont ez a jó, hogy nem hízó hogy nagyon keveset. Hiszen ennyi idősen a babát mi irtó picit, értelemszerűen ők nemnyomnak súlyt, magzatvíz és kevés, mert tele van mihez is kicsi. Tehát igazából mitől lennél kövérebb? A puffadás már valószínű lement, vizesedés meg még nincs ilyenkor. A legtöbb nő aki 20-30 hízik az zavar, erre semmi szükség.
2018. júl. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok bocsi a sok hibáért életre kelt a telefon.

Igazából eszek, és nincs szabad kezem így hangátvitellel írtam. :)

2018. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nemgond meg értettem😀 köszike, csak a párom is aggódik emiatt, mindig tömne, de mondtam neki, hogy ennyit tudok enni, ha magamba erőltetném, csak kihánynám, és több kárt csinálnék, mint hasznot.. Azért éhen nem haltam még, és tovább sem fogytam, tartom azt a súlyt, szóval szerintem elégnek kelk lennie a kajának amit megeszek. Többet sehogysem tudok sajnos :(
2018. júl. 16. 10:25
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell. A terhességben 200 kalóriával kell többet enni. Ez egy szelet teljes kiőrlésűkenyérnek felel meg. A baba, babák elveszi ami kell neki, semmi köze ahhoz hogy te hogy étkezel. A terhesvitamint is magad miatt szeded, azért hogy neked ne hulljon ki a hajad meg az összes fogad, a babák mindent megkapnak tőled.
2018. júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Pont 15 hetesen most tartok fél kiló "hízásnál", ez is idézőjelben van mert a hétvégén születésnapoztunk és volt sütemény, torta na meg a kedvencem ebédre. :) Egyszer sem hánytam és bár bizonyos ételeket nem szívesen eszek emg, de az általános étvágyam nagyon jó. A hasam nekem is most kezd létszani, de csak ha olyan felsőben vagyok ami rá simúl. 9 napja voltam ultrahangon, minden rendben volt. Szerintem addig nincs miért aggódnod amíg a doktor nem teszi ezt szóvá. A babák súlya 15 hetesen 70 gram körül van, a súly gyarapodás csak most fog beindulni. :)
2018. júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
Én a 20. héten - 5 kg-nál jártam, pedig nem hánytam egyszer sem egész egyszerűen csak nem volt étvágyam, nem tudtam enni. A végére + 9 kg lett. És 3,5 kgos gyerek. Hidd el, nem kell hízni.
2018. júl. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
Én 13 hetes vagyok és még nem híztam :) Nagyon max 20 dekát :D
2018. júl. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!