Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám 400 grammot...

4 hónapos babám 400 grammot hízott 1 hónap alatt, a védőnő szerint kevés, tényleg az?

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, bár attól függ, előtte mennyit gyarapodott.

A kisbabák nem olvasnak szakkönyveket, sok baba nem hozza azt a gyarapodást havonta, amit a könyvek írnak, ez teljesen normális, egyik hónapban többet, másikban kevesebbet híznak.

Ha amúgy jó a súlya, szépen fejlődik, eszedbe ne jusson tápszert adni neki, bármit is mond a védőnő, doki!

2013. szept. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha anyatejes,teljesen rendben vam szerintem.tápit tényleg ne adj neki emiatt,felesleges :) a védőnők meg hát...
2013. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tápszeres.
2013. szept. 10. 14:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem amíg anyatejes volt,akkor is többet hízott egy hónap alatt mint a te babád..a kisfiam általában 700-800g-ot hízik havonta.Mondjuk most sem más a helyzet,hogy tápis lett már 1.5 hónapja.Hát szerintem igen,kevés,más baba 1 kilót is hízik 1 hónap alatt.


4 hós 3 hetes baba anyukája

2013. szept. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3 hónaposan volt 6 kg, most 6400....
2013. szept. 10. 14:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kevés, ez a normális ilyen korban és a tápszer nem hízlal annyira, mint az anyatej.
2013. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia, mi most voltunk 3 honapos ellenorzésen , anyatejes és szintén 400g hízott egy honap alatt. Nekunk a doktorno azt mondt,hogy rendben van
2013. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!